Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pobijaj rekordy świata, kłaniaj się mistrzom olimpijskim w zawodach lekkoatletycznych i terenowych

Grant Holloway A Ray Benjamin Biegli drugi najszybszy czas w historii w swoich zawodach przez płotki, Gabi Thomas Pobiegł trzeci najszybszy 200m w historii, a Usain Bolt Rekord padł i kilku złotych medalistów olimpijskich nie zakwalifikowało się do Tokio.

Był to przedostatni wieczór, w którym pojawiły się wiadomości o próbach lekkoatletycznych i terenowych olimpijskich w Stanach Zjednoczonych.

Gabe Holloway, mistrz świata w biegu na 110 m przez płotki Baran ZasługaRekord świata o 0,01, osiągając 12,81 sekundy w półfinale. Potem wygrał finał o 12.96 po około 100 minutach, a do zespołu dołączył wcześniej Devon Allen A Daniel Roberts.

Połowa Holloway była niesamowita po części dlatego, że jego najlepszy wynik to 12,98 sekundy. Przeszedł z 18. najszybszego w historii na drugie miejsce w jednym wyścigu na Hayward Field w Eugene w stanie Oregon.

„Celem było wdrożenie na bardzo wysokim poziomie” – powiedział Holloway. Louis Johnson w NBC po półfinałach. „Wiedziałem, jak tylko to zrobiłem, niebo jest granicą”.

Próby lekkoatletyczne: wyniki | harmonogram TV

Benjamin wygrał finał na 400 m przez płotki w 46,83 sekundy, 0,05 sekundy do tyłu Kevin YoungRekord świata z igrzysk olimpijskich w 1992 roku, najdłuższy rekord toru dla mężczyzn. Benjamin, srebrny medalista świata, jest gotowy zmierzyć się z dwukrotnym mistrzem świata Karsten Warholm Norwegia i Abderrahman Samba Katar w Tokio. Od 2019 roku są numerem 2-4 w historii za Youngiem.

„Po prostu starałem się stworzyć drużynę”, powiedział Benjamin, który prowadzi drużynę mężczyzn na 400 m przez płotki w Novice Olympic. Łosoś Kenny A Dawid Kindzira. „Wiedziałem, że pobiegnę 46. …Żałuję, że nie pobiłem rekordu świata, ale wszystko w porządku”.

Thomas wygrał 200 metrów w 21,61 sekundy, czas, który tylko Florence Griffith Joyner w latach osiemdziesiątych (21,34 i 21,56). Najlepiej wypadła we wszystkich trzech rundach od 22.17.

READ  Polska odkłada debatę o spornej ustawie medialnej wśród podziałów koalicyjnych

„Zaniemówiłem” – powiedział Thomas, który ukończył Uniwersytet Harvarda na wydziale neuronauki i globalnej polityki zdrowotnej/zdrowotnej, a obecnie jest w trakcie studiów magisterskich z epidemiologii w Teksasie. „Wciąż próbuję zebrać myśli. Nie mogę w to teraz uwierzyć.”

Dołącz do Thomasa w 200-metrowej drużynie Gina Brandini A Bitwa pod Anavią. Alison Felix Zajęła piąte miejsce w swojej dziecięcej imprezie, w której zadebiutowała na olimpiadzie w wieku 18 lat w 2004 roku. Na swoich ostatnich igrzyskach olimpijskich w Tokio będzie ścigać się na 400 m i nawet dwa razy.

na jej ziemi: Nietypowa wycieczka Thomasa do Tokio

Mistrz świata Diana Cena Wygrała młotek, bijąc dwukrotnie swój rekord Stanów Zjednoczonych rzutami 79,98 i 80,31 metra, zajmując drugie miejsce w historii. Dwukrotny mistrz olimpijski Polski Anita Ludarczyk Oddaje sześć najlepszych rzutów w historii (był najlepszym 15 strzałami od soboty).

Price dołącza do drużyny olimpijskiej przez Brooke Andersen A Gwendolyn Berry, które w tym roku zajęły drugie i trzecie miejsce na świecie. Perry podniósł swoją przyczepność na podium po wygraniu Igrzysk Panamerykańskich 2019 w Limie w Peru.

Jane Suhr, mistrz olimpijski w skoku o tyczce z 2012 roku, który awansował do 10 ostatnich drużyn olimpijskich i światowych, w wieku 39 lat zajęła piąte miejsce, by przegapić drużynę z Tokio. Srebrny medalista olimpijski Sandy Morris Był trzeci, który zajął ostatnie miejsce w dolnej drużynie Katie Nugget A Wycieki Morgana. Nageotte wykonał 3 próby złamania Jelena IsinbajewaRekord świata z 2009 roku.

Złoty medalista z Rio Tiana Bartoletta Zajęła 10. miejsce w finale skoku w dal i nie będzie bronić tytułu w Tokio. Wyścig Britney, który w dwóch ostatnich rundach zdobył złoto i srebro, wygrywając skok na 7,13 metra.

W półfinale 17 lat Aeron Knighton pobiegł 19,88 sekundy do złamania Usain BoltRekord świata poniżej 20 lat. W zeszłym miesiącu Knighton pobił rekord świata poniżej 18 roku życia Bolta. W sobotę Knighton pokonał mistrza świata Noah Lyles o .03 w play-offach, ponieważ obaj doszli do finału w niedzielę.

READ  Te siedem linków z Utah będzie rywalizować w mistrzostwach świata w lekkiej atletyce

Dalila Muhammad A Sydney McLaughlinNajszybszy bieg kobiet na 400 m przez płotki w historii dotarł do niedzielnego finału. McLaughlin prowadził 53.03 łatwo wygrać półfinał. Mahomet przeszedł Szamir Mały W ostatniej prostej rundzie w półfinale 53,71 do 53,86.

we włóczni Maggie Malone Zrobiła swoją drugą drużynę olimpijską i Kara Skrzydłowy Przechodzę do czwartej gry.

na jej ziemi: Historia DeAnna Price może prezentować w Tokio

Trwa OlympicTalk Wiadomości Apple. Woleliśmy!