Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Po wstrzymaniu stworzonego przez fanów Metroid Prime 2D, gdzie stoisz w eliminacjach Nintendo? – Temat debaty

Zdjęcie: Nintendo

dzisiaj wcześniej Poinformuj nas Kolejna świetnie wyglądająca, stworzona przez fanów gra Metroid – remake 2D Metroid Prime Tym razem – zamknięto ją po tym, jak decydenci otrzymali nieunikniony komunikat o zaprzestaniu działalności. Nintendo nie jest konkretnie nazwane, ale nie ma nagród za odgadnięcie „konkretnej firmy związanej z grami”, która hamowała ten projekt.

To historia, którą słyszeliśmy wiele razy na przestrzeni lat i prawdopodobnie nieczęsto się o niej zapomina AM2RStworzony przez fanów remake Game Boya z 2016 roku Metroid II: Powrót Samos w 16 bitach Super Metroid wzór. Wydanie tej gry na Nintendo – MercurySteam Metroid: Powrót Samos – W tym czasie był w fazie rozwoju i wystartował w następnym roku, ale nawet jeśli to nie było Jeśli tak, to brak podobnego projektu opracowywanego wewnętrznie nie zmieniłby reakcji Nintendo na grę wykorzystującą postacie firmowe i dostarczaną własność intelektualną, niezależnie od jakości. W rzeczywistości jakość i wynikające z niej zamieszanie, które możesz stworzyć – Czy Nintendo to zrobiło? Można sobie wyobrazić, że przyjrzy się bliżej zespołowi prawników Shuntaro Furukawy.

Pomimo tego, że byliśmy tu już kilka razy, grupa fanów nieuchronnie reaguje, że Nintendo jest nadmiernie procesowane, niepotrzebnie wybredne, a nawet wręcz złośliwe, jeśli chodzi o zamykanie projektów fanowskich lub wycofywanie wsparcia. Firma ma burzliwe relacje z fanami Smash Bros. na przykład i wycofała swoje poparcie Na kursie używała zmodyfikowanej wersji Super Smash Bros Millie.