Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Po odrzuceniu wszystkiego i wszędzie na raz, Jackie Chan przywraca franczyzę o wartości 1,35 miliarda dolarów?  Chris Tucker obiecuje, że Godziny szczytu 4 są na „zupełnie innym poziomie”

Po odrzuceniu wszystkiego i wszędzie na raz, Jackie Chan przywraca franczyzę o wartości 1,35 miliarda dolarów? Chris Tucker obiecuje, że Godziny szczytu 4 są na „zupełnie innym poziomie”

komedia akcji Brett Ratner 1998, godziny szczytu, Debiut Jackie Chana i Chrisa Tuckera okazał się ogromnym sukcesem. Niedopasowany duet policjantów powrócił w kontynuacji filmu, która miała premierę w 2001 i 2007 roku. Fani serii czekali na powrót Cartera i Lee i byli podekscytowani, gdy kryminał Gwiazda podzieliła się tym, że kolejny film z wartej 1,35 miliarda dolarów serii jest na wczesnym etapie produkcji.

Chris Tucker i Jackie Chan w Godzinach szczytu

A po Chan, jego współgwiazda również mówił o możliwym powrocie jako detektyw James Carter. Podczas swojego ostatniego występu na V-103 firmy Audacity PodcastI Chris Tucker powiedział, że jest tym podekscytowany godzina szczytu 4, A fani mogą spodziewać się wielu rzeczy po potencjalnym kolejnym filmie z serii.

Czytaj więcej: „Twoja strata, bracie, dziękuję!”: Jackie Chan popełnił ogromny błąd w karierze, odrzucając film o wartości 107 milionów dolarów, który potencjalnie przyniósłby mu drugą nagrodę Akademii

Chris Tucker dokucza Jackie Chanowi

Niedawno dołączył Chris Tucker V-103 firmy Audacity podcast promujący jego nadchodzący film, powietrze. Podczas swojego występu w podcaście Tucker przyznał, że w przyszłości chciałby ponownie zagrać u boku Jackie Chana. godziny szczytu 4. the Piątek gwiazda również, że fani „Będziemy świadkami wielu dobrych rzeczy”.

Chrisa Tuckera
Chrisa Tuckera

Jak wspomniano, będzie włączony „Zupełnie inny poziom”. powiedział dalej, „To jest to, co kocham… Jestem tym podekscytowany. To nie będzie to, co normalnie widzisz”. Mówiąc o pracy z Jackie Chanem, Pieniądze mówią Gwiazda wyznała, że ​​uwielbia z nim pracować, a fani będą zachwyceni tym, co czeka ich kolejny film.

„Godziny szczytu 4” to zdecydowanie coś, co zamierzam zrobić, ponieważ uwielbiam pracować z Jackie, ale mam też kilka nowych rzeczy, które, jak sądzę, naprawdę ci się spodobają. Jestem tym podekscytowany.

godziny szczytu
godziny szczytu

Ostatni film z serii miał swoją premierę ponad 15 lat temu. godziny szczytu 4 Prowadził rozmowy od kilku lat. wcześniej w grudniu 2022 r., kosmita Gwiazda opowiedziała także o kolejnym filmie z serii i o tym, jak według niego będzie godziny szczytu To nie zadziała, ale okazało się, że było błędne po wydaniu.

READ  Pasażer przedstawia Holokaust z punktu widzenia nazistowskiego urzędnika

Czytaj więcej: „Jesteś tak fajną osobą, że prosisz mnie, żebym przestał”: Michelle Yeoh zamyka Jackie Chana historyczną wygraną Oscara po tym, jak gwiazda akcji wygrywa Women Belong in the Kitchen powiedział

Załóżmy, że Jackie Chan godziny szczytu Nie będzie działać

Jackie Chan powiedział, że nie chce przedstawiać więcej detektywów z Azji Wschodniej w Ameryce i chce również wypróbować kilka różnych postaci. Ale jego menadżer przekonał go do nakręcenia filmu, mówiąc, że tak będzie „Ostatni raz.” Gdyby tylko wiedział, że to na pewno nie ostatni raz.

Przemawiając na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego w 2022 roku, powiedział, że nie jest tego taki pewien godziny szczytu. Powiedział nawet, że planuje przejść na emeryturę z Hollywood po zwolnieniu, ponieważ zakładał, że tak będzie „Brzdęknięcie.Jednak sprawy nie wyglądały tak, jak zakładał.

Jackie Chana
Jackie Chana

„Dostałem telefon. Brett Ratner i Chris Tucker zadzwonili do mnie z Nowego Jorku. Są szaleni. Mieliśmy 70 milionów dolarów w pierwszy weekend. Jeśli chodzi o mnie, nie wiem, jak to obliczyć”.

Po swoim oświadczeniu Chan powiedział, że rozmawiają o części 4 serii. „Rozmawiamy teraz o„ Godzinach szczytu 4 ”” Powiedział. Niedawno ujawniono, że nagrodzony Oscarem film pt. Wszystko jest wszędzie jednocześnie Najpierw pisał dla Jackie Chana, ale filmowcy postanowili obsadzić Michelle Yeoh w roli głównej.

Podczas gdy fajnie było to zobaczyć Stalowe krwawienie Gwiazda przeskoczyła przez multiwersum, fani również chcieliby go ponownie zobaczyć jako inspektora Lee u boku Tuckera granego przez Jamesa Cartera. godziny szczytu 4 Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

the godziny szczytu Franczyza jest dostępna na Amazon Instant Video.

Czytaj więcej: „Byliśmy bezdomni przez miesiąc z powodu homofobicznych rodziców”: Córka Jackie Chana, z którą żyła w separacji, nie chce ponownie połączyć się z matką, Elaine Ng

READ  Filmowiec „Fortnight Opener” The Goldman Case, reżyser Cedric Kahn wystawia język na próbę

źródło: V-103 firmy Audacity