Po dwóch latach oczekiwania Mistrz Polski Toru Coventry | sport w szkole średniej high

New Britain – Oczekiwanie na zbawienie trwało bardzo długo – 730 dni.

Jednak Jack Boland miał szansę na zemstę na Coventry High-Horler w czwartek na spotkaniu klasy S State i nie miał zamiaru jej zmarnować.

„Przyszedłem tu z chipem na ramieniu” – powiedział Poland. „Dwa lata temu miałem straszną stratę w 300 przeszkodach, a dziś znów byłem słabszy. 300 przez płotki to to, o co strzelałem.”

Trafił w dziesiątkę. Polska zdominowała wyścig na półmetku i utorowała sobie drogę do zwycięstwa w 1,37 sekundy nad Davidem Ivesem ze Stafford.

To była zemsta na autostradzie.

Polska również zajęła drugie miejsce na 200 i 6 na 100, podczas gdy kolega z drużyny Alex Krause wygrał dysk (145 stóp 11 cali) i strzelanie (48-6 stopni) i był czwarty w rzucie oszczepem. Byli jedynymi zawodnikami z Coventry, którzy zdobyli punkty, ale ich suma 46 punktów była dobra, aby zająć trzecie miejsce za Derby (84,5) i East Hampton (49,5). East Hampton musiał wygrać finałowe wydarzenie, sztafet 4×400, aby zająć drugie miejsce z dala od Coventry.

Innymi zwycięzcami obszarowymi są Rachel Saint-Germain z Somers, która wygrała 3200 i 1600, obie najlepsze osoby i zajęła czwarte miejsce w 800, Sidney Dolber z Stafford, która wygrała oszczepem i Tristen Oberg z Windsor Locks, która wygrała oszczepem ( 120-1).

Jednak uderzenie Coventry w twarz chłopców prawie przyniosło zespołowi drugie miejsce.

– To był satysfakcjonujący dzień – powiedział trener Coventry, Bill Vandrist. „To niesamowite, co te dwoje dzieci potrafią. Zacząłem na torze, to, co Jack zrobił dzisiaj w biegu przez płotki, było niesamowite. Minęło 12 lat, odkąd biegacz zdobył medal w Coventry biegając w 100, 200 i 400 wyścigach, a kotwice są sztafeta 4×400. Jest po prostu silnym liderem”.

– Nie spodziewałem się dzisiaj dobrego dnia, żeby rzucić piłkę, ponieważ miał padać – powiedział Krause. Ale deszcz ustał, a susza krąży. To był fajny dzień do rzucania.

„Byłem trochę poza dyskiem, ale byłem numerem jeden i czułem się dobrze. To był dobry dzień”.

Krause powiedział, że chciałby rzucać lepiej niż 50 stóp w rzucie i 160 w dysk podczas Open.

„Ścigałem ten piętnastometrowy znak przez cały rok” – powiedział Krause. „Byłoby miło mieć to w końcu.”

Tymczasem Polska chce więcej zemsty.

„Myślę, że miałbym to w zeszłym roku, gdyby nie COVID” – powiedział Polska. „Moim celem było wygranie wyścigu 300. We wszystkim innym biegałem naprawdę ciężko, aby zdobyć punkty dla zespołu. To był dobry dzień, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy. „

A wysiłki Krause’a sprawiły, że dzień był lepszy.

Saint-Germain powiedział, że może się zdrzemnąć w drodze do domu ze spotkania.

Zasłużyłeś na to. Saint-Germain strzelił swoje osobiste najlepsze gole zarówno w 1600, jak iw 3200. Pomiędzy tymi dwoma wyścigami była czwarta w 800, co dało jej cały dzień.

„Myślę, że to, co zrobiłeś, było naprawdę ogromne” – powiedział Saint-Germain. „Byłem zadowolony z tego, jak to się stało”.

Dzień rozpoczął się, gdy PSG pokonało Daniela Adamsa z East Hampton na ostatnich dwóch okrążeniach, zdobywając osobisty rekord 5:03.92

Był to jednak wyścig, w którym PSG nie sądziło, że wygrają.

Saint-Germain powiedział: „Wiedziałem, że ona (Adams) przebywała w zbiorniku częściej niż ja”. Po prostu postanowiłem dać jej wszystko, co miałem.

Po 800 Saint-Germain został ponownie zaatakowany, tym razem przez Julię Caputo z Canton.

Uciekła Adamsa i przez ostatnie dwa okrążenia biegła do połowy.

„Mam PR na 16 sekund” – powiedział Saint-Germain. „To było trudne, ponieważ nie było dużo czasu na odpoczynek między 800 a 3200”.

Saint-Germain nie potrzebował odpoczynku. Może to dostać w drodze do domu.

Sommers, który zajął piąte miejsce w S z 44 punktami, zajął czwarte miejsce na 100 i 300 płotków od Olivii Sutter, piąte na 400 od pierwszoklasisty Dara Salka i piąte w sztafecie 4×800 (Gracy Flynn, Grace McGuinness, Kelly. Joyal) i Trina Bates.)

Sidney Dolber z Stafford przyjechał do New Britain w czwartek z jednym golem.

„Chciałem, aby otwarte państwo spotkało się” – powiedział Dolbert. „Nie mogłem myśleć o niczym innym.”

Pobiła swój rekord życiowy o ponad metr, wygrywając oszczep przy 105-7 i otwierając się.

„Nie mógłbym być bardziej dumny z siebie po całej ciężkiej pracy, którą włożyłem” – powiedział Dolbert. „Naprawdę ciężko pracowałem z moim osobistym trenerem i dzisiaj wszystko się połączyło”.

The Windsor Locks mieli solidne spotkanie dzięki Aubergowi, który ograł Dolberta 15-1, aby wygrać dysk. Jej pierwszy rzut z wyznaczonej szóstki okazał się zwycięzcą.

Ryan Kitridge był odpowiedzialny za 14 z 15 punktów Locks w spotkaniu chłopców, zajmując drugie miejsce w 3200 i trzecie w 1600.

Bolton, który zdobył 17 punktów, zajął czwarte miejsce, które ustanowił Kevin Broads w 800. Henry Rose był czwarty na 3000 metrów. Sztafeta Bolton 4×800 (George Chakulsky, Rose, Broads i Mason Fox, 4.. i Nick Kanora z East Windsor zajęli 3. miejsce.

Ives również zajął trzecie miejsce w biegu przez płotki ze Staffordem, a sztafeta 4×800 chłopców Summers, składająca się z Gabriela Damore’a, Colina MacLeoda, Conora Cocotte’a i Douglasa Suttera, zajęła piąte miejsce.

Śledź Matta Bucklera, aby uzyskać więcej relacji telewizyjnych, radiowych i sportowych na Twitterze od JI Umieść tweetai zobacz jego artykuły na Dziennikarz Strona na Facebooku.