Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotki ujawniają, że Netflix planuje wyprodukować amerykańską adaptację „Squid”

Plotki ujawniają, że Netflix planuje wyprodukować amerykańską adaptację „Squid”

Obraz przez Netflix

jako świadek Gra w kalmary Z angielskim dubbingiem mogę powiedzieć, że po prostu nie jest tego wart. Lepiej obejrzyj ten serial po koreańsku i wielu może to potwierdzić. Możesz więc sobie wyobrazić przerażenie, gdy pojawiły się plotki, że popularny K-dramat otrzyma amerykańską adaptację.

Hollywood Insider Jeff Sneider donosi, że Netflix planuje wyprodukować „amerykańskie ujęcie”. Gra w kalmary I planuję to zdobyć domek z kart Zaangażowany jest producent wykonawczy, David Fincher. Netflix już produkuje teleturniejową wersję tego K-dramatu, a także potwierdził, że serial powróci z drugim sezonem. Ale zobaczenie amerykańskiej wersji serialu na stole pachnie tylko serią pomysłów Netflixa.

Ludzie wskazywali, że amerykańska wersja Gra w kalmary już istnieje. Nazywa się to „prawdziwym życiem” i dzieje się w naszych szkołach i codziennym społeczeństwie. Inni wskazywali, że oryginalna wersja Gra w kalmary Ma angielski dubbing. I oczywiście nie jest super, ale i tak wystarczy dla tych, którzy chcą obejrzeć to po angielsku.

Ludzie sugerowali również, że istnieją już podobne programy Gra w kalmary. Heck, remake MrBeasts został wezwany do YouTube, stwierdzając, że lepiej to obejrzeć niż oglądać, jak Netflix produkuje ten sam program z całkowicie amerykańską obsadą. A jakby tego było mało, ludzie wskazywali, jaka to była absolutna porażka notatnik śmierci Aktorska adaptacja Netflixa, która zawierała amerykańską wersję popularnego japońskiego anime. Program ma 36 procent krytyków i 23 procent publiczności na Rotten Tomatoes.

READ  Wszystkie filmy, które pojawią się w tym roku, w tym nowy Chicken Run

Gra w kalmary stał się wielkim hitem po debiucie w 2021 roku. Według Stróżserial obejrzano ponad 1 miliard godzin w ciągu pierwszych 28 dni i był nominowany do nagrody Emmy Awards 2022 w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. Tymczasem południowokoreański aktor Lee Jung-Jae zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym, a Hwang Dong-hyuk zdobył nagrodę za reżyserię. Najlepsza nagroda dla serialu dramatycznego za pracę nad odcinkiem „Red Light, Green Light”.

W tej chwili adaptacja Stanów Zjednoczonych Gra w kalmary Wciąż wisi w powietrzu i nie jest pewne, czy Fincher będzie w to zaangażowany. Zainteresowanie udziałem w serialu wyraził także zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio. Prawdopodobnie byłoby jednak lepiej, gdyby Netflix właśnie wydał wersję teleturnieju i drugi sezon serialu, zamiast po prostu doić koncepcję na śmierć.