Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Sony przygotowuje się do ujawnienia „Idealnych monitorów do gier PS5”

Ponieważ synergia między spółkami zależnymi Sony wydaje się rosnąć, japoński gigant planuje nową linię elektroniki użytkowej pod marką INZONE. to jest, Według dziennikarza Toma HendersonaNa początku będzie wyposażony w trzy nowe słuchawki i dwa monitory do gier – z których pierwszy zaczął już przeciekać.

Naszą uwagę przykuły przede wszystkim ekrany, bo od tego czasu minęło już kilka lat Firma uruchomiła PlayStation 3D Display, który był sprzedawany wraz z napędem holograficznym obejmującym całą firmę. Panele, które firma będzie reklamować jako „doskonałe na PS5”, będą dostępne w wariantach rozdzielczości 4K i 1080p i będą miały kilka unikalnych funkcji.

Oprócz niższego opóźnienia, jakiego można się spodziewać po monitorze do gier, będzie on również zawierał „funkcje wspomagające grę”, takie jak pasek klatek na sekundę, mapowanie tonów HDR i „tryb automatycznego wpisywania obrazu”. Zakładamy, że ta ostatnia będzie automatycznie przełączać się między różnymi ustawieniami w zależności od tego, z czego korzystasz — zakładając oczywiście, że włączysz tę funkcję.

Pojawi się również pewna forma korektora jasności, która ma pomóc w poprawie widoczności w ciemnych obszarach. I będziesz mógł śledzić swój czas gry, jeśli chcesz. Wszystkie te funkcje wydają się nam całkowicie odrzucone, ale są to punkty, które, jak zakładamy, pomogą przedsiębiorstwu sprzedawać je wraz z konsolą.

To nie tylko ekrany. Jak wspomniano, firma produkuje również trzy słuchawki pod parasolem INZONE. To już wyciekłoI wszystkie kierują się tą samą filozofią projektowania. Mówi się, że INZONE H3 to tanie przewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 360 stopni. Za nim znajduje się INZONE H7, który jest bezprzewodowy, podczas gdy INZONE H9 jest opcją bardziej premium, z redukcją szumów.

Wszystkie pozycje zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu, z Pogłoski o Premium i Professional DualSense wirując też. Firma Sony oferuje teraz bezpośrednią witrynę sklepową za pośrednictwem Playstation Direct stronie internetowej, ciekawie będzie zobaczyć, czy zwiększa to produkcję peryferiów i akcesoriów. W poprzedniej generacji był on zlecany producentom takim jak Nacon, ale zawsze błędem było nie wprowadzać więcej tego typu elementów we własnym zakresie – zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę silny dział elektroniki firmy.

READ  Gurman: Apple przygotowuje „największą gamę nowych produktów sprzętowych w swojej historii” na sezon jesienny