Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: PS Plus Extra, polecane gry z lipca 2022 r. mogły wycieknąć

Plotka: PS Plus Extra, polecane gry z lipca 2022 r. mogły wycieknąć

Lista nadchodzących gier na PS5 i PS4 PS Plus Extra A PS Plus Premium Jeszcze w tym miesiącu może być Wcześniej wyciekły przez ResetEra. Od użytkownika BlackBate – który w przeszłości był na pieniądzach z przeciekami po badaniach Data ich publikacji – Mówi, że w lipcu 2022 r. do użytku wejdą następujące gry:

BlackBate wyjaśnił, że to tylko „niektóre” gry, które tworzą listę miesiąca, i że wszystkie zostaną dodane do usługi w dniu premiery Stray: 19 lipca 2022 roku. Spodziewamy się, że Skład można oficjalnie ogłosić w poprzednią środę do kropli.

Co do tego, czy należy wierzyć tym twierdzeniom, radzimy zachować ostrożność – zawsze mamy do czynienia z tego typu plotkami. Nie pochodzi ze zwykłego i niezawodnego źródła wycieku PS Plus Dealabs, ale Historia po BlackBate Sugeruje, że są to osoby kompetentne. Podziel się szczegółami dokładnie na Cięcie wyjścia Death Stranding Wcześnie, poinformowany czaszka i kości Ponowne ujawnienie wczoraj, wyciekły informacje o Symulator lotu Microsoft ekspansja, zanim została ogłoszona.

Jeśli lista się sprawdzi, wydaje się, że pierwsza kropla będzie się mocno opierać Ubisoft + Klasyka Program, w którym został wprowadzony PS Plus Extra A PS Plus Premium. Ponieważ jednak informator twierdzi, że to tylko część składu, w przyszłym miesiącu może być ich więcej. W związku z tym lista Wszystkie gry na PS Plus Może znacznie urosnąć.

Byłbyś zadowolony z tych dodatków? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

READ  Google twierdzi, że wyszukiwanie obrazów soczewek może teraz pomóc w identyfikacji chorób skóry