Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Nintendo Switch „Pro” został ujawniony przed targami E3, poza tym rokiem

Plotka: Nintendo Switch „Pro” został ujawniony przed targami E3, poza tym rokiem

© Nintendo Live

Jak wiedzą entuzjastyczni obserwatorzy forów i mediów społecznościowych, w ostatnich godzinach rozmawiają o A. Nintendo Switch Pro Przyspieszenie formy. Bloomberg Zważ to raportem [paywall]Nasze własne zasoby wspierają niektóre z tych samych szczegółów.

Nagłówek dla tych, którzy desperacko chcą zobaczyć nowe urządzenia, jest taki, że oczekuje się ich ujawnienia Przed Bloomberg donosi, że E3 pozwoli głównym firmom zewnętrznym na zaprezentowanie pełnej gamy tytułów podczas nadchodzącej imprezy. To znaczy, pod warunkiem, że raporty są dokładne, w dowolnym momencie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się w pełni w lipcu, a planowane uruchomienie we wrześniu lub październiku, co pozwoli również systemowi na dotarcie do najbardziej ruchliwego okresu zakupowego w roku.

Co ciekawe, raport Bloomberga sugeruje dwie główne rzeczy – że nowy model zastąpi dotychczasowy model standardowy (z wycofywaną starszą wersją), a następnie będzie sprzedawany z systemem Lite. Raport przewiduje, że cena nowego modelu wzrośnie w stosunku do obecnych 299 USD, chociaż Nintendo mogłoby to zrobić i zaoferować Lite jako opcję tylko przenośną w przystępnej cenie. Jak wcześniej plotkowano, raport Bloomberga twierdzi, że nowy system będzie w stanie wyświetlać 4K po zadokowaniu.

Jeśli chodzi o potencjalne wyzwania produkcyjne, jak widać na PlayStation 5 i Xbox Series X | S, dostawcy są przekonani, że system może być produkowany w dużych ilościach. Może to być spowodowane tym, że sprzęt wykorzystuje stosunkowo dedykowane części – mówi się, że ma zaktualizowany procesor graficzny NVIDIA i, jak wspomniano wcześniej, 7-calowy ekran OLED firmy Samsung. Jednak zabezpieczenie zasobów do pełnej produkcji pozostanie priorytetem, a części takie jak chipy bluetooth wydają się być jednym z potencjalnych wąskich gardeł.

Zdecydowanie jest to rozmach dla tych raportów i wielu źródeł robiących rundy, więc może czas na nowego Switcha nadejdzie bardzo szybko. Daj nam znać, co myślisz w komentarzach!

READ  Naughty Dog anulowało The Last of Us Online