Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Możliwe zrzuty ekranu z pokładu nowego „ukończonego” emblematu ognia w Internecie

Plotka: Możliwe zrzuty ekranu z pokładu nowego „ukończonego” emblematu ognia w Internecie

Zdjęcie: Inteligentne systemy

Modernizacja [Wed 15th Jun, 2022 09:20 BST] Wyciekło więcej szczegółów na temat przypuszczalnej kolejnej gry Fire Emblem. Tym razem użytkownik Reddita miasmadelta Udostępnij kilka zrzutów ekranu z głównego tytułu 18. Fire Emblem p/fireemblem.

Oczywiście ta gra nie została jeszcze wydana, więc nie dowiemy się, czy jest prawdziwa, dopóki nie otrzymamy oficjalnego wyglądu, ale zrzuty ekranu potwierdzają „dziwne czerwono-niebieskie” włosy, o których Rogers wspomniał wczoraj na Famiboards.

Nie będziemy tutaj zamieszczać zrzutów ekranu, ale miasmadelta połączyła się z nimi w poniższym poście na Reddicie. Jeśli więc nie chcesz zepsuć niczego innego z podobno gry Fire Emblem, Nie klikaj linku „Znaki”..

Rogers również skomentował ten materiał na Twitterze. Ponownie, jeśli jesteś spoilerem i chcesz być zaskoczony, jak wygląda ta gra, bądź ostrożny, ponieważ niektóre odpowiedzi na tweet Rogersa zawierają scenariusz.


oryginalny artykuł [Tue 14th Jun, 2022 15:15 BST] emblemat ognia Fani teraz świętują. Do premiery pozostało mniej niż dwa tygodnie Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadziejegra Musou zlokalizowana w Symbol ognia: trzy domy Globalizm. Same trzy domy odniosły ogromny sukces w przypadku inteligentnych systemów na Switchu. A Bohaterowie z emblematem ognia Wciąż cieszy się dużą popularnością wśród fanów.

Jednak dla tych, którzy kochają serię strategii RPG, czeka jeszcze więcej. Znany przeciek Nintendo i Raport Nintendo World Współtwórca Emily Rogers ujawniła, że ​​Smart Systems pracuje nad nową grą Fire Emblem dla Switcha – całkowicie nową grą, a nie remake’iem ani ponownym wydaniem.

Rogers udostępnił szczegóły tego więcej niż raz Sławni ludziegdzie wspomniałeś, że gra jest wspólnym wysiłkiem inteligentnych systemów, wojownicy Deweloper Koei Tecmo i Gust – oddział Koei Tecmo i twórcy Atelier seria. Rogers ma również kilka ciekawostek na temat potencjalnego nowego wpisu:

Oto, czym mogę się podzielić o nowej grze Fire Emblem.

– Nadchodząca gra Fire Emblem to nowa gra, a nie remake. Całkowicie nowa historia.
– współpraca między Inteligentne systemy, Koei Tecmo A Burza (oddział Koei Tecmo Holdings).
– Gust ogromnie pomógł przy wizualizacji/grafice. Grafika jest ulepszeniem dla Three Houses.
– Pierwotnie przeznaczona jako gra jubileuszowa z okazji 30-lecia FE. Gra zakończyła się ponad rok temu.
– Główny bohater (główny lord) ma dziwne rudo-niebieskie włosy. Jego matka jest smokiem.
– Nowa sztuczka „emblematów” pozwala graczom przyzywać „znaki FE .” z przeszłościdla twojego zespołu.

Jest tu kilka naprawdę fajnych rzeczy do podniesienia – fakt, że emblematy będą używane do przywoływania ulubionych przez fanów postaci Fire Emblem, brzmi naprawdę zabawnie. Uważamy również, że piękny, cieniowany styl wizualny Gust idealnie sprawdziłby się w świecie Fire Emblem; Po prostu spójrz na Atelier Sophie 2: Alchemik Tajemniczego Snu! Wreszcie gra już się skończyła – a to było rok temu.

Szczególnie interesująca jest ta ostatnia, bo jeśli gra jest gotowa i trwa dłużej niż rok, to kiedy ją otrzymamy? Mamy już w tym roku nowy Fire Emblem z Three Hopes – choć nie jest to tradycyjna gra strategiczna – czy Nintendo wyda drugą w 2022 roku? To nie będzie pierwszy raz Symbol ognia: święte kamienie A Emblemat ognia: ścieżka promieniowania Oba zostały wprowadzone na rynek w 2005 roku w Ameryce Północnej i Europie, ale być może Nintendo będzie kontynuowane do przyszłego roku.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy to prawda!

READ  Seria mangi The Legend Of Zelda: Twilight Princess otrzyma zestaw pudełkowy