Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PlayStation ujawnia gry PS Plus Sierpień • Eurogamer.net

PlayStation ujawnia gry PS Plus Sierpień • Eurogamer.net

Rośliny kontra obce istoty! Światowa trasa tenisa 2! Arena Rybaków!

ten strona Playstation Ujawniła gry PS Plus na sierpień najwyraźniej przed oficjalnym ogłoszeniem.

Strona zawiera obecnie listę Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 i Hunter’s Arena: Legends, które będą dostępne do pobrania dla wszystkich członków PS Plus od 3 sierpnia.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to trzecioosobowa strzelanka stworzona przez PopCap dla EA, która pojawiła się na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC we wrześniu 2019 roku.

Tennis World Tour 2 od Big Ant Studios wystartował na Nintendo Switch, PS4, Xbox One i PC we wrześniu 2020 roku. Kolejna generacja została wydana w marcu.

I wreszcie, Hunter’s Arena: Legends, 30-osobowa gra typu battle royale, która jest już dostępna na Steam i zostanie wydana na PS4 i PlayStation 5 3 sierpnia, a także pojawi się na PS Plus tego samego dnia. Sony ogłosiło już grę jako sierpniowy tytuł PS Plus – więc nie jest to niespodzianką.

Warto zauważyć, że strona PlayStation wymienia Hunter’s Arena: Legends jako „dodatek do PS5”, więc oferta PS Plus dotyczy tylko wersji na PS5. Wersja na PS4 nie jest dołączona. To jest sprzeczne z tym, co zostało powiedziane w poście na Blog PlayStation, który zawiera wiersz „Hunter’s Arena to jeden z tytułów PlayStation Plus w sierpniu, zarówno na PS4, jak i PS5” na początku lipca.

Stosunkowo skromny miesiąc dla PS Plus. Coś, co odbiera Ci wyobraźnię?

READ  EA zapowiada UFC 5 — pełne ujawnienie we wrześniu