Tech

PlayStation 5 będzie dostępne w kolejnych sklepach GameStop w najbliższy piątek

PlayStation 5 Będzie można ją kupić w większej liczbie sklepów GameStop w piątek, 29 października.

W zeszłym tygodniu sprzedawca Pakiety PS5 wyprzedane w niektórych sklepach w Los Angeles, Phoenix, Houston, San Antonio i Ft Miami. Lauderdale, Chicago i Bostonie.

W tym tygodniu będzie można kupić ograniczone ilości zestawów PS5 w Seattle, San Francisco, Nashville, Raleigh, Detroit i Filadelfii.

PlayStation 5 września Show – Sizzle Opening

Możesz sprawdzić, czy Twój lokalny sklep bierze udział, wpisując wybrane miasto lub kod pocztowy w Witryna GameStop.

GameStop regularnie produkuje PS5 i Xbox Series X Zestawy konsol można kupić online, ale sprzedaż w sklepach zamówionych konsol była bardzo ograniczona.

Aktualizacja 27.10.21: GameStop sprzedaje dziś pakiety PS5 online, z wcześniejszym dostępem do produktów zarezerwowanych dla członków Pro.

Oryginalna historia toczy się dalej: Pod koniec września amerykański sprzedawca Best Buy po raz pierwszy w tym roku sprzedał ograniczone ilości konsol PS5 i Xbox Series X w sklepach. Przyciągaj duże kolejki w wielu lokalizacjach.

W zeszłym tygodniu firma zajmująca się badaniem rynku NPD . grupa Powiedział, że PS5 się skończyło Przełącznik NintendoDługotrwała linia jako najlepiej sprzedająca się konsola na rynku amerykańskim.

przed wrześniem, NintendoBył to najlepiej sprzedający się system konsolowy w Stanach Zjednoczonych przez 33 kolejne rekordowe miesiące w oparciu o liczbę sprzedanych egzemplarzy.

ale PS5 zdobywa koronę w sprzedaży jednostkowej i dolarowej Według analityka NPD Mata Piscatelli w zeszłym miesiącu Sony było w stanie udostępnić konsumentom „dużą liczbę” konsoli o ograniczonej szerokości.

Pomimo ostatnich oznak zwiększonej dostępności, Oczekuje się, że PS5 przez jakiś czas pozostanie nieuchwytne Jak dotąd w świetle bieżących wyzwań spowodowanych pandemią Covid-19.

Konsumenci z USA, którzy mają nadzieję na zakup konsoli PS5, mogą teraz zarejestrować swoje zainteresowanie bezpośrednio w Sony, aby mieć na to szansę. Spółka Dostępność ograniczonej liczby konsol PS5 Klienci z USA mogą kupować bezpośrednio od Play Station W tym sezonie świątecznym.

Sony Interactive Entertainment Czy nowy przepływ? Zobacz stan prac 27 października. Począwszy od 2PM PT/5PM ET/10PM w Wielkiej Brytanii i potrwa około 20 minut, transmisja będzie koncentrować się na ogłoszeniach i aktualizacjach gier innych firm, które pojawią się na PS5 i PS4.

Wcześniej dzisiaj PlayStation Studio partyzanckie gry wojenne Szczegółowa liczba Protagonistka Aloy ma do dyspozycji nowe umiejętności, broń i gadżety W przyszłości Zakazany horyzont na zachód.