Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plany powiększenia powierzchni biurowej wśród zgłoszonych w tym tygodniu

Plany powiększenia powierzchni biurowej wśród zgłoszonych w tym tygodniu

Lokal znajduje się pod adresem 139 High Street w Portishead.

Jeśli zostaną zatwierdzone, plany obejmą również prysznic/przebieralnię, sklep rowerowy i pomieszczenie wystawowe.

Poniżej znajdują się inne wnioski dotyczące planowania złożone do Rady North Somerset w tym tygodniu (WC 30 października).

Długiego Ashtona

Wniosek o zwolnienie ze sprawy nr 3 (archeologia), 4 (Plan zarządzania budową i plan gospodarki odpadami), 7 (Strategia rekultywacji w przypadku ponownego skażenia) i 11 (Fundamenty i zasoby wód podziemnych) na podstawie wniosku nr 23/P/0365/FUL z dnia Verde Road Weston.

Proponowana budowa jednokondygnacyjnej dobudowy tylnej wraz z powiązaną rozbiórką Valley View Weston Road.

Proponowana przebudowa i rozbudowa poddasza o 1 nową lukarnę tylną i 2 nowe lukarny. Świetliki dachowe na elewację frontową przy Glebe Road 22.

Pościel Burtona

Wydanie spraw nr 6 (Plan drzewa), 8 (Oświetlenie zewnętrzne) i 11 (Park rowerowy) na podstawie wniosku nr 23/P/0463/FUL do Sądu Koronerów Jego Królewskiej Mości.

Weston-super-Mare

Zakończenie sprawy nr 6 (Plan zarządzania parkingiem) zgodnie z wnioskiem 23/P/0043/FUL w Formal House Oldmixon Crescent.

Wydanie warunków nr 5 (rysunki warsztatowe) i 6 (plan krajobrazowy) w ramach wniosku nr 20/P/3031/FUH przy Craigfoot 55 South Road.

Clevedon

Zwrócono się o uprzednią zgodę na przekształcenie istniejącego podwójnego garażu ze spadzistym dachem w pomieszczenie pomocnicze, które: 1) wystawałoby poza tylną ścianę pierwotnego domu o 6,50 metra; 2) ma maksymalną wysokość 3,90 m i 3) ma gzymsy o wysokości 2,25 m na Bridgefoot Farm Kingston Bridge.

Proponowane przedłużenie wsporników pierwszego piętra do elewacji przedniej oraz wypełnienie okien w elewacjach bocznych i tylnych przy 6 Ash Grove.

Proponuje się rozbiórkę istniejącego garażu i bocznicy. Montaż jednokondygnacyjnej dobudówki bocznej i ganku frontowego przy 36 Oldville Street.

Powrót

Sprawa wyładowania 4 (ochrona akustyczna) i 6 (energia odnawialna) na wniosek 23/P/0375/FUL na 42B Rodney Road.

Klif

Ustawowe świadectwo zagospodarowania przestrzennego na proponowane udostępnienie dwurodzinnego domu mobilnego (nie zabudowa operacyjna) na terenie ustawowego parku mieszkalnego do wykorzystania jako dodatkowe mieszkanie dla jednej rodziny (nie istotna zmiana sposobu użytkowania) przy 130 Main Road.

READ  Naukowcy odkryli starożytny kawałek skorupy ziemskiej, mający 4 miliardy lat pod Australią Zachodnią

Pod górę

Proponowana budowa jednokondygnacyjnego dobudówki bocznej/tylnej istniejącego mieszkania przy 23 Ellesmere Road.

Portbury

Zachowaj bramę i nr 2. Połączone kanały ściekowe do użytku rolniczego zostały zainstalowane przez National Grid w ramach projektu Hinkley Point na lądzie na końcu Wharf Lane.

Portishead

Wymaganie Rozkaz nr 32 – Most Cattle Creep Bridge, Easton w Gordano – Prace nr 1B dla linii odgałęzienia Portishead (etap 1 MetroWest) Zarządzenie z 2022 r. na linii odgałęzienia Portishead, pomiędzy Portishead w North Somerset a Ashton Junction.

Proponowana rozbudowa istniejącej powierzchni biurowej (użyj klasy E(c)(iii)) w celu stworzenia dodatkowych przestrzeni konferencyjnych i funkcjonalnych, w tym prysznica/przebieralni, przechowalni rowerów, sali prezentacyjnej i sal konferencyjnych w Nexus Resources Ltd 139 High Street.