Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Planowane jest poświęcenie drzewka w YSU | Wiadomości, sport, praca

YSU EARTH DAY: Święto Dnia Ziemi odbędzie się o godzinie 14:00 w czwartek w West Side of Tod Hall na kampusie Uniwersytetu Stanowego w Youngstown. Dedykacja jest drzewem kampusu dla programu YSU Legacy Forests 2020. Będzie program poświęcony wysiłkom YSU na rzecz ograniczenia zmian klimatycznych poprzez sadzenie drzew. Każdego roku YSU Legacy Forests Program posadzi drzewa w liczbie równej liczbie nowo przybyłych. Studenci YSU jesienią 2020 roku sadzili małe lasy. Tej wiosny YSU poświęca drzewo kampusowe z tablicą na cześć pierwszaków. Goście zobowiązani są do noszenia masek i zachowania dystansu społecznego.

Stojąc przeciwko rasizmowi: Narodowe stanowisko antyrasistowskie na 2021 r. Zawiera temat „Od zapowiedzi do zmian: zwalczanie rasizmu jako kryzysu zdrowia publicznego” Mahoning Valley YWCA zorganizuje w piątkowe popołudnie wydarzenie antyrasistowskie, które skupi się na wyzwaniach, z jakimi borykają się kobiety kolorowe podczas podróży ciążowych. Zdrowie matki i dziecka: historie kolorowych kobiet. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem Zoom. Aby się zarejestrować, odwiedź [email protected]

Spotkanie ze społecznością polonijną: Powiernicy Polskiego Towarzystwa Historycznego i przedstawiciele każdego komitetu spotkają się we wtorek o godz. 18:30 w gmachu administracji miasta przy 3339 Dobbins Road. Uczestnicy są zobowiązani do noszenia maski. Maksymalna liczba osób w sali to 30 osób. Na spotkaniu zostaną omówione zwykłe sprawy.

SPiżarnia: Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Austintown będzie organizować dystrybucję spiżarni w piątek od 14:00 do 17:00 dla potrzebujących pomocy. Sklep można obsługiwać tylko raz w miesiącu.

Auto Show: Mahoning Valley Old Car Club planuje w tym roku kilka imprez. Rejsy nocne będą odbywać się we wtorki od 17 do 20 we wtorki w Buffalo Wild Wings w Austin od 5 maja. 27 kwietnia w Wedgewood Pizza w Austintown odbędzie się rejs o 17:00 – 20:00. Podczas wydarzeń wymagane będą maski. Aby uzyskać więcej informacji o klubie, odwiedź stronę MVOCC na Facebooku.

READ  Zespół Plate gotowy do reprezentowania Kanady - DiscoverAirdrie.com

OBIAD W KLUBIE KOBIET: Federacja Klubu Kobiet w Youngstown District organizuje lunch o godzinie 12:15 w środę w Beef and Keg, dawniej znanej jako Johnny’s, na rogu US 224 i Market Street. Tytuł Pani Roku zostanie ogłoszony w Federacji. Będzie to pierwszy lunch w 2021 roku. Nastąpi to po zdystansowaniu społecznym. Maski należy nosić tylko podczas jedzenia.

Koszt to 20 $ dla członków, osoby niebędące członkami są mile widziane.

Aby uzyskać rezerwacje lub uzyskać więcej informacji na temat członkostwa w Stowarzyszeniu Klubu Kobiet Youngstown Area, zadzwoń do Pat Sullivan pod numer 330-518-5256 lub do Pat Marcico pod numer 330-518-7441.

Wizyty w sprawie szczepień są otwarte: Zdrowie publiczne hrabstwa Mahoning ogłasza otwarcie 1000 regionalnych klinik szczepień masowych w dzielnicy, która znajduje się w dawnym sklepie Dillard w Southern Park Mall w Boardman.

Szczepionka Moderna będzie dostępna na piątkowe wizyty, a dawka uzupełniająca zaplanowana na 21 maja. Spotkania można planować za pośrednictwem systemu planowania MCPH, ArmorVax, który można znaleźć na stronie www.mahon inghealth.org.

Dla tych, którzy potrzebują pomocy z systemem planowania online, zadzwoń pod numer 2855-270-330, opcja 9. Aby otrzymać szczepionkę Moderna, musisz mieć ukończone 18 lat.

Dodatkowe daty i godziny będą podawane co tydzień w zależności od zapotrzebowania i dostępności szczepionek.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej