Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pixel Watch zyskuje wygląd fizyczny i ramkę

Widzieliśmy już Pixel Watch Opakowanie od góryA teraz urządzenie do noszenia Google przeszło proces rozpakowywania przed czwartkowym ogłoszeniem.

abonent na reddicie Dziś po południu widzimy, że pudełko jest grubsze, niż początkowo sądziliśmy. (Jest to w zasadzie mniejsze pudełko kontrolera Stadia). Aktywny pasek jest w rzeczywistości przymocowany do zegarka Pixel Watch, a całość jest owinięta wokół wydłużonego kawałka tektury w kształcie fasoli, patrząc z boku. Ta prezentacja, ukazująca obiekt na miejscu, jest tradycyjnie wykonywana przez zegarmistrzów mechanicznych za pomocą małego płótna.

Modernizacja: Dodatkowe obrazy rozpakowywania pokazują, że Pixel Watch nie jest podłączony do dysku Magnetyczny kabel ładujący USB-C, które znajdują się w pustej przestrzeni poniżej. Jest to model „szczotkowanej srebrnej stali nierdzewnej” z bransoletką „Charcoal Active Bracelet”.

  • Mały pasek pasuje na nadgarstki wokół 130-175mm.
  • Duży pasek pasuje na nadgarstki wokół 165-210mm.

Wersja systemu operacyjnego jest wymieniona jako Wear OS 3.5 z napisami „Wear OS by Google” i „Hej Google” po jednej stronie pudełka. Zegarek Pixel jest produkowany w Wietnamie.

W innej migawce udostępnionej w tej wersji przyjrzymy się Ma złą reputację Rama zegara pikseli. Ekran/urządzenie jest wyłączone, ale widok z boku jest bardzo odkrywczy.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Gracze Gran Turismo 7 otrzymują 1 milion darmowych kredytów po ciężkiej aktualizacji