Tech

Pixel 6 mógł wycieknąć, a nie raz przez Google

Google przetrwało wcześniej wszelkie potencjalne wycieki wiadomości o Pixel 6 i Pixel 6 Pro Zapowiedź telefonów w sierpniu, w tym, że będzie działać na długo działającym układzie Tensor firmy. Ale jest możliwe, że niektórzy porzuceni niedawno otrzymali rzeczywistą jednostkę. Opublikuj wideo na Twitter autorstwa @thisistechtoday Może pokazywać przedprodukcyjną wersję Pixel 6 Pro wraz z potrójnym tylnym układem kamer.

Oczywiście Google nie wstydziło się udostępniać, jak będzie wyglądało urządzenie – nawet instalacji Atrapy jednostek w jej sklepie w Nowym Jorku, z których użytkownicy mogą korzystać w Google. W tym celu urządzenie obrócone w tym krótkim klipie wygląda dokładnie tak, jak widzieliśmy do tej pory – niezależnie od dziwnego symbolu zastępczego logo Google. Wygląda na to, że telefon w tym filmie ma aparat do selfie z dziurkaczem, a wszystkie jego przyciski znajdują się wzdłuż prawej krawędzi.

Tak jak Pixel 6 Pro pokazuje post Google, telefon w tym filmie wydaje się mieć plik Błyszcząca metalowa szyna Otacza podniesiony pasek aparatu, w przeciwieństwie do Pixela 6 ciemniejszy, matowy Popędzać. Trzeba przyznać, że w tych ujęciach trudno powiedzieć na pewno.

Więc chociaż nie jest tak, że nie widzieliśmy, jak wygląda telefon, najważniejszym punktem tego filmu jest to, że ekran jest włączony, kąt na Pixel 6 lub 6 Pro ty nie widziałem dużo, Z tej nowej reklamy. Trzeba jednak przyznać, że jest to raczej nudny wygląd, ponieważ pokazuje ten sam ekran, który można zobaczyć podczas procesu instalacji Androida 12. Pixel 6 Pro będzie miał 6,7-calowy wyświetlacz QHD + z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

READ  Nowe narzędzia Miitopia do tworzenia Mii są przerażająco potężne

Nadal nie wiemy dokładnie, kiedy Google planuje pełne okładki z Pixela 6 i Pixela 6 Pro lub kiedy udostępni ceny i datę premiery. Ale powinno to nastąpić niedługo, może gdzieś w październiku, jeśli poprzednie lata są jakąkolwiek wskazówką.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment