Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piraci z południowego wschodu cieszą się szybkim wzrostem sukcesu lacrosse

Palmyra TWP. Program lacrosse rozpoczął się na południowym wschodzie z dwójką dzieciaków znudzonych baseballem i ojcem, który włączył telewizor na mecz lacrosse w Maryland i Ohio.

Prawie osiem lat później Piraci nie są już nowicjuszami na polu lacrosse i są w tym dobrzy.

Wystarczająco dobre, aby wygrać mecz u siebie po sezonie.

Wystarczająco dobre, aby wygrać ten mecz w dominujący sposób.

13. miejsce na południowym wschodzie 26-3 nad Orange Saturday było kolejnym dużym krokiem w programie, który zakończył poprzedni sezon, w 2019 roku, z wynikiem 5-15.

Jeden z zaledwie dwóch programów lacrosse dla chłopców w hrabstwie Portage – Kent Roosevelt ma zespół Boys lacrosse oraz jedyną drużynę lacrosse dziewcząt w hrabstwie – Południowy wschód wygrał w tym sezonie dwa mecze z Boardman, Cardinal Money i School of Poland. Piraci odnieśli również zwycięstwa nad Canfield i Glen Oak. Ich jedyne straty to para amerykańskich szkół podmiejskich w Copley (15-13) i Revere (14-10) oraz przegrana 15-1 z Louisville, które zajęło siódme miejsce w Dystrykcie 6.

Południowo-wschodnia niespodzianka

Południowo-wschodnia Orange była gospodarzem pierwszej trasy po sezonie.  Drużyna piratów wygrała 26-3.  Trener Południowo-Wschodu rozmawia ze swoim zespołem w pierwszej połowie.

Hudson. Święty Ignacy. Upper Arlington. Akademia Western Reserve.

Bracie Rice. Eden Prairie. Akademia Loyola. New Trier.

Początkowo sport lacrosse rozgrywany głównie na wschodnim wybrzeżu, lacrosse zawsze był modny – i bardzo popularny – na niektórych przedmieściach Środkowego Zachodu, nie wspominając o wielu szkołach parafialnych.

Bardziej zaskakujący wydaje się program południowo-wschodniej Lacrosse.

Młodszy pirat Spencer Mesaros pamięta swoje pierwsze spotkanie ze sportem, kiedy zobaczył Buckeyes-Terrapins w domu ze swoim ojcem, Carlem.