Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piosenka Jamesa Blunta dotarła do protestujących w Nowej Zelandii po Manilow i Maserinie – po tym, jak zasugerował ją muzyk | wiadomości ze świata

Władze Nowej Zelandii zwróciły się ku muzyce Jamesa Blunta w swoim najnowszym muzycznym przedsięwzięciu, aby przenieść protestujących z parlamentu.

źli protestujący COVID-19 Nakazy dotyczące szczepień, początkowo bombardowane największymi przebojami Barry’ego Manilowa, a także melodią tancerza Macareny z lat 90., były odtwarzane w pętli z jednego z głośników Parlamentu.

Ale w sobotni wieczór czasu brytyjskiego brytyjski muzyk Blunt napisał na Twitterze ofertę pomocy.

obrazek:
W Nowej Zelandii protestujący gromadzą się przeciwko nakazom szczepień przeciwko COVID-19. Zdjęcie: Charlie Copping

Dzieląc się wiadomościami o protestujących, którzy wysadzili w powietrze głosy Manilo, napisał: „Powiedz mi, jeśli to nie zadziała dla NZPolice”.

Kilka godzin później okazuje się, że jego oferta została przyjęta, gdyż przez głośnik leci popularna piosenka You Beautiful.

Jednak protestujący wydawali się niechętni, śpiewając inne piosenki do hitu i tańcząc w deszczu.

Protesty w Nowej Zelandii rozpoczęły się we wtorek, kiedy konwój pojazdów przybył do budynków Parlamentu w Wellington, używając nazwy Caravan for Freedom i blokując niektóre ulice miasta.

Liczby spadły w środę, ale ponownie wzrosły w weekend.

Protestujący zainspirowali się: Podobne rajdy w Kanadzie Ale ich lista skarg rozszerzyła się o ogólne niezadowolenie z rządu Jacindy Ardern.

Czytaj więcej: Dlaczego kanadyjscy kierowcy ciężarówek protestują – i gdzie protesty się rozprzestrzeniły?

W czwartek policja poinformowała, że ​​aresztowała 122 osoby pod zarzutem wkroczenia lub utrudniania działalności.

Władze zwróciły się do muzyki po tym, jak użycie zraszaczy wodnych nie zdołało usunąć protestujących.

Inni artyści drażnili protestujących

Głośniki odtwarzały także My Heart Will Go Celine Dion, Frozen Let It Go i wirusową piosenkę dla dzieci Baby Shark, a także wiadomości o szczepionkach przeciw COVID.

Blokady i zamknięcia granic obniżyły wskaźniki zgonów i infekcji wirusem COVID-19 w Nowej Zelandii.

Około 94% osób w wieku 12 lat i starszych otrzymało dwie dawki szczepionki przeciw COVID, ale pojawił się gniew z powodu przepisów wymagających powszechnego stosowania pozwoleń na szczepionki.

READ  Angela Merkel szaleje w Portugalii po tym, jak decyzja o turystyce w Wielkiej Brytanii przynosi odwrotny skutek | świat | Aktualności