Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pinokio z udziałem aktorów na żywo różni się od klasyka Disneya z 1940 roku

Pinokio z udziałem aktorów na żywo różni się od klasyka Disneya z 1940 roku

TUCSON, Arizona. (KGUN) — Pod pewnymi względami ta nowa akcja na żywo z postacią Pinokia jest metaforą planu gry Disneya, który wydaje się przekształcać wszystkie klasyczne animacje w hybrydę CGI na żywo.

Tak jak plan, film zna wszystkie słowa i muzykę. Nie trzeba jednak Błękitnej Wróżki spojrzeć w jego puste oczy i uświadomić sobie, że ma przed sobą długą drogę, zanim stanie się prawdziwym chłopcem.

Nowy film – zaplanowany na Disney + Friday – śledzi zarysy oryginału z 1940 roku, błyszczącego, błyszczącego filmu obdarzonego najwyższej klasy obsadą dźwiękową i śledzi niektóre z własnych pomysłów.

Będąc tak bliskim oryginałowi, filmowi udaje się opowiedzieć ekscytującą i podnoszącą na duchu historię. Posiada również oszałamiającą grafikę i kilka dowcipów z nowoczesnymi zwrotami akcji, aby ożywić materiał.

Najlepsze w filmie jest to, że zaprowadzi widzów do oryginału. Niektóre żenująco wątpliwe zmiany w skrypcie próbują poprawić rzeczy, ale wiele poprawek – w tym dziwna decyzja o porzuceniu oryginalnego zakończenia – to poprawki do zmian.

Reżyser Robert Zemeckis nadał filmowi połysk od profesjonalnej obsady, co zaowocowało porywającymi występami jego obsady.

Tom Hanks gra Geppetto, przyjaznego i naiwnego stolarza, który jest tak samotny, że robi chłopca z drewna, aby zatrzymać swoich kumpli. Benjamin Evan Ainsworth podkłada głos Pinokio samoświadomą pizzą, a Joseph Gordon-Levitt jest ledwo rozpoznawalny jako Jiminy Cricket. Keegan-Michael Key robi niesamowite wrażenie, gdy Uczciwy John, przebiegły rudy lis i Cynthia Erivo rozświetlają ekran jak Blue Fairy.

W spektrum klasycznych filmów Disneya na żywo „Pinokio” plasuje się gdzieś pośrodku spektrum. Brakuje mu żywiołowości i wielkości, powiedzmy, „Króla Lwa”, ale ma w sobie o wiele więcej niż urocze „Dumbo”. Jednak większość osób, które twierdzą, że wolą nowego Pinokia od oryginału, zobaczy, że jego nos zacznie rosnąć.

READ  Harry Styles Pop-Up Nail Bar dla miłośników festiwalu z bezpłatnymi paznokciami - Pasadena Star News

Ocena: 2,5 gwiazdki na 4.

——-
Phil Villarreal Jest starszym montażystą pracującym w czasie rzeczywistym w KGUN 9. Również producent cyfrowy i gospodarz cotygodniowego programu „Phil on Film” w Good Morning Tucson, Phil przeniósł się do KGUN po 17 latach pracy w Arizona Daily Star. Jest żonaty i ma czworo dzieci. Podziel się swoimi pomysłami na historie i ważnymi problemami z Philem za pośrednictwem poczty e-mail [email protected] lub dzwoniąc FacebookA InstagramA Świergot.