Piłka nożna: Ramblers pokonali Trot Polska w ćwierćfinale klasy D

WINTHROP — starszy biegacz Dominique Trott zostawił to wszystko na boisku w piątek wieczorem, wiedząc, że może to być ostatni raz, kiedy gra pod światłami w Winthrop’s Maxwell Field.

Trott zdobył wszystkie trzy przyłożenia dla czwartego rozstawionego Winthrop/Monmouth/Hall-Dale, który pokonał piątą Polskę 20-9 w ćwierćfinale piłki nożnej klasy D.

Ramblers (6-3) zmierzą się w przyszłym tygodniu z najwyżej rozstawioną Foxcroft Academy (8-1) w Dover-Foxcroft w półfinale — rewanżu zeszłorocznego meczu o mistrzostwo stanu, który wygrały Kucyki. Foxcroft wygrał mecz sezonu regularnego zespołów 28-27 w dogrywce w otwarciu sezonu 2 września.

„Wiem, że to mój ostatni raz, kiedy wejdę na to pole pod światłami dla tych ludzi” – powiedział Trott. „Wszyscy pracowaliśmy razem jako zespół i jako rodzina. Nie ma nic lepszego niż to.

Pomieszaliśmy się w niektórych momentach (podczas gry), ale wróciliśmy. Walczyliśmy. Wiedzieliśmy, że jeśli będziemy dalej podążać tak, jak jechaliśmy, przegramy, ale… zrobiliśmy to.

Kary prześladowały Ramblers przez całą noc, ale nie powstrzymały ich przed wykonaniem zadania.

– To jedna z rzeczy, która dręczyła nas przez cały rok – rzuty karne – powiedział trener piłki nożnej Winthrop/Monmouth/Hall-Dale, Dave St. Hilaire.

„Ale nie możesz być drugi i dwudziesty, trzeci i dwudziesty, a my nie gramy w ten sposób dobrze. Jesteśmy zespołem, który najpierw biegnie, a potem ustalamy grę poprzez bieganie. Myślę, że mieliśmy kilka przystanków na linii bramkowej, ale dzieciaki są odporne i kiedy muszą być twardzi, są twardzi.

Pomimo bohaterstwa Trotta, Rycerze (4-5) wykonali dobrą robotę, spychając Ramblers na krawędź.

Trott zdobył przyłożenie na dystansach 1 i 5 jardów w pierwszych dwóch kwartach, a Winthrop wydawał się mieć prowadzenie 14-0 w przerwie.

Ale Polska nie poszła spokojnie i zdominowała trzeci kwartał. Rycerze (4-5) zwrócili się do nowicjusza Damona Howesa, aby przejął kontrolę nad polem i wykorzystał swoją szybkość i solidną rękę do rzucania, aby przywrócić ich do gry.

READ  Polska grozi „stanowczymi” działaniami, jeśli UE nie zatwierdzi okupu - Politico

– Wiedzieliśmy, że będziemy grać w kręgle – powiedział trener reprezentacji Polski Gus LeBlanc. „Myśleliśmy, że lepiej rzuca w kręgle. Bez urazy dla Dylana Cooka.

Po otwarciu posiadania przez Knights trzeciej kwarty, Howes wyrwał się bramkarzowi na linii 24 jardów dla Polski, by dotrzeć do 39. Winthropa. Rycerze w końcu dotarli do dziesiątki, która ustanowiła dla Brady’ego bramkę na 20 jardów. Wawrzyńca.

Knights szybko odzyskali piłkę, gdy Ramblers nie powiódł się na kolejnym kickoffie na linii 30 jardów. Polak pchnął, podał i wjechał na linię 9 jardów, gdzie Hawes wszedł w strefę punktową w celu przyłożenia. Dodatkowy punkt nie powiódł się, ale Rycerze doprowadzili do meczu 14-9 w czwartej kwarcie.

„Powiedziałam dzieciom, że jestem z nich taka dumna” – powiedziała LeBlanc. „Mieliśmy kilka dużych okazji, aby zrobić kilka dużych sztuk i zrobiliśmy to dobrze. Ale mamy wiele małych dzieci… więc polegasz na tych młodszych dzieciach, aby tworzyć wielkie sztuki – czasami tak, a czasami nie .

Winthrop przejechał z linii 24 jardów na 18-stkę Polaków z siedmioma minutami przed końcem czwartej kwarty i został sfałszowany w połowie podjazdu.

Kluczowe uderzenie Robbiego Feeneya na 8 jardów z 48. do 40. z Polski dało Ramblers bardzo potrzebne pierwsze przegranie. Stamtąd Winthrop wjechał na 18, z którego Trott wpadł do strefy końcowej po swoim trzecim przyłożeniu z 5:12 przed końcem meczu. Konwersja nie powiodła się, ale Rycerze mieli trochę wytchnienia z przewagą 20-9.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.