Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piłka nożna nowych dziewcząt Hartford nadal wygrywa

Trener Frank Doros powiedział, że od początku zeszłego sezonu było jasne, że Spartanie z New Hartford mają utalentowaną grupę dziewcząt. Ta grupa jest teraz zmieszana z nową partią talentów, a sukces trwa.

„Mamy najwyższe kierownictwo i mamy młode dziewczyny, które mogą wnieść swój wkład” – mówi Doros. „Więc masz energię od nowych dziewczyn w zespole, wiedzę od weteranów. Mamy naprawdę idealną mieszankę dziewcząt w każdym wieku i na każdym poziomie doświadczenia”.

Spartanie prowadzą obecnie 12-0 w 26 kolejnych meczach od początku zeszłego sezonu. W trakcie tej zwycięskiej passy Spartanie pokonali drużyny wszystkich różnych klas, w tym obrońcę klasy AA stanu Nowy Jork Monroe Woodbury w mistrzostwach w Niskaunie na początku tego sezonu. New Hartford będzie nadal uznawać go za mistrza w tym turnieju.

Bedi Clive z New Hartford i VVS Lyken Kaiser walczą o piłkę podczas meczu we wtorek, 14 września 2021 r. New Hartford wygrało 5:0.

DuRoss przypisuje część sukcesu swojego zespołu wielu ofensywnym opcjom, jakie mają. Mówi, że mają dziewczyny, które potrafią zdobywać bramki z całego boiska, co daje im przewagę. Było to widoczne w pierwszych 12 meczach Spartan. Do tej pory w tym sezonie New Hartford ma cztery zawodniczki, które strzeliły co najmniej 11 goli – Alison Valvo (15 goli), Willa Pratt (13 goli), Anna Raehill (13 goli) i Caroline Sekula (11 goli).