sport

Pierwszy projekt BRAVE CF w Polsce przejdzie do historii

Historia zostanie utworzona, gdy globalna promocja MMA rozpocznie się po raz pierwszy w Polsce z BRAVE CF 54, która odbędzie się w malowniczym Koninie 25 września.

Niektóre z najlepszych i najbardziej znanych gwiazd sportu na świecie będą walczyć o mega bilet. Oczekuje się, że kolejność meczów zostanie ogłoszona w najbliższych dniach.

“Po sukcesie BRAVE CF 53 w Kazachstanie nasi fani mogą spodziewać się pełnej akcji nocy walki w Polsce. BRAVE CF 54 przyprowadzi najlepszych europejskich myśliwców. Po raz kolejny BRAVE CF pokaże siłę swojego składu i zapewni fanom ekscytującą noc, na którą czekamy”, powiedział swat BRAVE CF Gustavo Firmino.

„Jestem pewien, że na scenie MMA będzie trochę szumu, kiedy zaczniemy ogłaszać walki”.

W ramach przygotowań do tego projektu na polskiej ziemi, firma z Bahrajnu podpisała niedawno kontrakt z dwoma lokalnymi talentami w kraju, Marcinem „Bomba” Bandelem i Eweliną Woźniak.

Bandel jest w tym sporcie od ponad dekady i ma duże doświadczenie w walce w różnych organizacjach w swoim CV, z doskonałym rekordem łącznym 19-7-1.

Z drugiej strony Woźniak został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem w Polsce i czwartym w Europie Wschodniej z czystym wynikiem 5-0.

READ  Igrzyska Olimpijskie 2021: aktualności na żywo, aktualności, liczba medali, harmonogram meczów męskich w USA, baseball, piłka wodna dla kobiet zdobywa złoto

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment