Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsze spojrzenie na OnePlus V Fold, dzięki dostarczonym przeciekom – Ars Technica

Pierwsze spojrzenie na OnePlus V Fold, dzięki dostarczonym przeciekom – Ars Technica

Zbliżenie / OnePlus V Fold ma styl Samsung Foldable.

OnLeaks x Smartprix

OnePlus przygotowuje się do wypuszczenia składanego smartfona, a zaufany przeciek, Steve Hemmerstoffer (aka OnLeaks), dał nam pierwsze spojrzenie na „OnePlus V Fold” na Facebooku. inteligentne przerwy. Jak zawsze, nie jest to oficjalne zdjęcie, ale rendering wyprodukowany przez OnLeaks. Są one zwykle oparte na plikach CAD, które muszą być udostępniane producentom akcesoriów.

OnePlus jest spółką zależną BBK, a wcześniejsze niejasne przewidywania były takie, że OnePlus ostatecznie dostarczy składany produkt marki BBK, taki jak Oppo Find N2. Jednak wyświetlacz OnLeaks nie wygląda prawie jak pudełko Find N2. To urządzenie bardziej przypomina składany telefon Samsung Galaxy Fold w postaci „dwóch normalnych ekranów smartfona obok siebie”. Smartprix nie opublikował dokładnych wymiarów, ale wygląda na bardzo cienkie urządzenie.

Guz tylnej kamery to duże koło, podobnie jak inne najnowsze telefony OnePlus. Z tyłu ma trzy kamery, z których jedna to peryskopowy obiektyw z zoomem optycznym. Telefon podejmuje dziwaczną decyzję, aby nie umieszczać lampy błyskowej LED w wybrzuszeniu aparatu, a zamiast tego montuje ją całkowicie w lewym górnym rogu telefonu. Czy celem wybrzuszenia aparatu nie jest zrobienie miejsca na cały dodatkowy nieporęczny sprzęt do aparatu? Zastanawiam się, czy jest coś jeszcze w wypukłości aparatu.

Szpieguję wąskie ramki, trójdrożny klawisz głośności i skórzany tył.
Zbliżenie / Szpieguję wąskie ramki, trójdrożny klawisz głośności i skórzany tył.

OnePlus zdecydował się na kamerę z centralnym otworem na przednim ekranie i kamerę z otworem w lewym górnym rogu na ekranie wewnętrznym, wykluczając jakąkolwiek niekonwencjonalną technologię kamery dla dolnego wyświetlacza. Jest montowany z boku czytnik linii papilarnych i coś, co wygląda jak głośniki na górnej i dolnej krawędzi.

Ten render pokazuje wykończenie ze sztucznej skóry, ale raport Smartprix mówi, że „OnePlus może również oferować warianty urządzenia, które wykorzystują bardziej tradycyjne, wysokiej jakości materiały, takie jak metal lub szkło”. Jak zwykle jedną z najlepszych części telefonu OnePlus będzie tryb ładowania, ponieważ raport obiecuje baterię 4800 mAh z ładowaniem SuperVOOC o mocy 100 W.

READ  Konami potwierdza dokładność Metal Gear Solid Master Collection na każdym systemie

Telefon powinien wystartować gdzieś w trzecim kwartale.