Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza seria zwiastunów gry Sniper Elite 5 wciąż jest ogromna i pojawi się w przyszłym roku

Seria Sniper Elite znalazła wygodny rowek 7/10, orając obszar w połowie drogi między Hitmanem a Call Of Duty i zasiewając nasiona, pozwalając ci strzelać do nazistów. Kolejna odsłona serii została oficjalnie ujawniona podczas tego tygodnia Game Awards, a pierwszy zwiastun znajdziecie poniżej.

Snippy 5 posuwa się z Włoch w 1943 do Francji w 1944. Dołącza do tajnej operacji US Rangers w Bretanii i odkrywa nazistowski plan zakończenia wojny zwany Operacją Kraken. Potem zaczynasz to powstrzymywać w jedyny znany ci sposób: przebijając wrażliwe ludzkie ciała malutkimi kawałkami szybko poruszającego się metalu. i noże.

Deweloperzy Rebellion twierdzą, że gra będzie zawierała największą dotychczas mapę z serii, z nowymi sposobami przemierzania jej, w tym ziplinami, miganiem krawędzi i możliwością zjeżdżania po zboczach. Dostępne są również nowe funkcje w trybie kooperacji, dzięki którym możesz leczyć znajomych, tryb przetrwania oparty na fali dla maksymalnie czterech graczy oraz tryb inwazji, który pozwala wkraść się do gier dla jednego gracza znajomego. Ta ostatnia wydaje się być świetna, jeśli przeradza się w porządne walki snajperskie, a nie tylko wyścig po wyścigu z pistoletami maszynowymi.

Grałem w dwie poprzednie gry z serii Sniper Elite i szybko straciłem zainteresowanie nimi, gdy moja misja skradankowa i snajperska poszła nie tak. Gdy wrogowie zostali zaalarmowani, zbyt łatwo było znaleźć się w kącie i pozwolić nazistom bezmyślnie biec przed moim ogniem z karabinu maszynowego. Alec absolutnie kochał Sniper Elite 4, Podczas gdy ona zmaga się ze swoim niespójnym tonem. Pamiętaj, że są to gry, w których dostajesz dużo świątecznego XP po wywołaniu naprawdę przerażającej animacji prześwietlenia śmierci.

Sniper Elite 5 zadebiutuje w przyszłym roku i będzie to jeden dzień dla wydania PC Game Pass.

READ  Valve mówi, że „przyspiesza” dostawy Steam Deck