Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza produkcja satelitów komunikacyjnych w Tajlandii przez mu Space Corp przeszła międzynarodowy standardowy test GISTDA

Pierwsza produkcja satelitów komunikacyjnych w Tajlandii przez mu Space Corp przeszła międzynarodowy standardowy test GISTDA

Bangkok A 12 sierpnia2022 /PRNewswire/- miesiąc przestrzeń A Advance Technology Company Limited to firma produkcyjna z branży lotniczej w Azja Południowo-Wschodnia która produkuje również komponenty kosmiczne i świadczy usługi łączności satelitarnej. Firma opracowuje satelity do celów komunikacyjnych i są one prawie w całości produkowane przez specjalistów W domu Inżynierowie. Od 9-11 z Marzec 2022Firma mu Space przetestowała swoje części satelitarne w Agencji Rozwoju Informacji Geograficznej i Technologii Kosmicznych (GISTDA) i jest obecnie otwarta na testy materiałów przygotowywanych do dostarczenia. Dzięki certyfikacji międzynarodowych standardów jest to zatwierdzony test dla pierwszych komponentów satelitów komunikacyjnych opracowanych i wyprodukowanych przez mu Space Corp, a także jako pierwszy testowany przez Tajską Agencję Kosmiczną i Organizację Badań Kosmicznych.

mu .przestrzeń została utworzona Fabryka 1 Przeprowadzenie procesu projektowania, rozwoju i produkcji różnych komponentów. Obiekt służy również do kompletowania montażu małych satelitów przez wewnętrzny zespół inżynierów ekspertów. Komponent satelity mu Space testowany z GISTDA to „koło reakcji”, część, która pomaga stabilizować i przemieszczać satelitę w warunkach mikrograwitacji. Ważnym i niezbędnym testem jest „test wibracyjny”, ponieważ części mogą pękać i powodować dalsze uszkodzenia innych elementów satelity, jeśli nie są w stanie wytrzymać nieuniknionych wibracji spowodowanych uwolnieniem elementu do atmosfery. satelita mu Space Zdał test, z certyfikatem SSTL/Airbus i AS9100 D. GISTDA.

GISTDA jest wyposażona w urządzenia, narzędzia i ekspertów testowych, którzy mogą dostarczyć dokładne i zgodne z prawdą wyniki zgodnie z międzynarodowymi standardami. Test ten umożliwia wystrzelenie produktów i komponentów satelitarnych mu Space w atmosferę, zapewniając ostatecznie produkt wysokiej jakości, któremu klienci mogą zaufać. Ponadto postępy w rozwoju technologii kosmicznych są kolejnym ważnym czynnikiem pomagającym w budowaniu fundamentów dla Azja Południowo-Wschodnia Przygotuj się do wejścia na światowej klasy rynek technologii kosmicznych.

mu Space Corp., producent satelitów, ma na celu doprowadzenie przemysłu technologii kosmicznych do granic możliwości, aby podnieść gospodarkę Azji Południowo-Wschodniej w różnych dziedzinach, a także stworzyć możliwości zatrudnienia dla mieszkańców tego regionu. Ponadto mu Space jest również wspierany zarówno przez inwestorów krajowych, jak i zagranicznych, takich jak B.Grimm Joint Venture Company – Tajlandia Prywatna energetyka, Fundusz Majuven, prywatne grupy biznesowe, takie jak kadra kierownicza z Uniwersytet Kalifornijski, Los Angeles (Uniwersytet Kalifornijski) Korporacja i wielu innych inwestorów. Co więcej, projekty mu Space cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów w Azji Południowo-Wschodniej, które wspiera Tajlandia Stać się pionierem technologii kosmicznych w okolicy.

READ  Daily Telescope: Jak mała jest najmniejsza gwiazda?

ŹRÓDŁO mu Space Corp