Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza duża aktualizacja Baldur’s Gate 3 jest tak obszerna, że ​​informacje o łatce przekroczyły limit tekstu Steam

Pierwsza duża aktualizacja Baldur’s Gate 3 jest tak obszerna, że ​​informacje o łatce przekroczyły limit tekstu Steam

Larian wypuściło swoją pierwszą „dużą” aktualizację do Baldur’s Gate 3 i kiedy studio stwierdziło, że jest to duża aktualizacja, nie żartowało.

Ta aktualizacja rozwiąże mnóstwo problemów z grą, a twórca twierdzi, że będzie miała na celu usunięcie 1000 dość dużych błędów, a także „problemy z balansem, płynnością gry i nie tylko”.

Jak zażartował Larian, jest on tak ogromny, że nie można w pełni opisać szczegółów łatki na Steamie, ponieważ przekracza limit tekstu platformy.

Dlaczego Baldur’s Gate 3 jest idealny dla nowicjuszy w Dungeons & Dragons.Obejrzyj na YouTube

oprócz, studio Ujawniła również, że od premiery Baldur’s Gate 3 na początku tego miesiąca jej społeczność poświęciła zdumiewające 200 000 000 godzin gry. Jak zauważył Larian, ma to ponad 22 000 lat.

Jeśli chodzi o to, co już uwzględniono w tej aktualizacji, Larian zadbał o to, aby nawet NPC-e, którzy zauważyli graczy, gdy nie powinni, tak naprawdę tego nie zrobili, co wydaje się być pomocne dla tych, którzy chcą bardziej zająć się sprawami. Bardziej dyskretne niż te. Ci, którzy mają tendencję do pośpiechu, cała broń obrazkowa jest zapalona.

Zajęło się także ciałami, które zdawały się wierzyć, że ten świat nie ma grawitacji i unosiły się nad Ziemią. Kubki, gazety i tym podobne, które wcześniej były obraźliwe, powinny teraz pozostać na blacie stołu (lub innej wybranej powierzchni) zgodnie z przeznaczeniem.

Oprócz innych poprawek i ulepszeń studio stwierdziło również, że ogólnie dodaje więcej dopracowania Baldur’s Gate 3. Obejmuje to lepsze pożegnanie dla graczy po bardziej spokojnej stronie wykresu wysokości.

„Przywracamy Short King Summer” – ogłosiło studio za pomocą dołączonego GIF-u przedstawiającego tych kochanych przytulasów w akcji (poniżej).

Możesz przeczytać pełne informacje o łatce pierwszej dużej aktualizacji do Baldur’s Gate 3 TutajAle uważaj, w polecanych wpisach znajdują się pewne spoilery historii.

Tymczasem Larian powiedział, że druga aktualizacja gry jest „bardzo blisko”, zauważając, że po jej pojawieniu się będzie zawierać „znaczące” ulepszenia wydajności.


Źródło obrazu: Lariana

Ta pierwsza aktualizacja pojawia się dzień po ogłoszeniu przez Larian, że Baldur’s Gate 3 trafi na konsolę Xbox przed końcem tego roku.

Po rozmowie z szefem Xbox, Philem Spencerem, na targach Gamescom na początku tego tygodnia, Larian ujawnił, że zrezygnował z podzielonego ekranu Series S jako „rozwiązanie” mające na celu przeniesienie RPG akcji na konsole Microsoftu.

READ  Plotka: Nintendo chroni filmy na Switchu, co prowadzi do większej liczby spekulacji na temat Switch Pro