Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Piękna indie JRPG Edge Of Eternity opuściła dziś wczesny dostęp

Piękna indie JRPG Edge Of Eternity opuściła dziś wczesny dostęp

Zanurzyłem się tylko w kilku Final Fantasies i często zapominam, która gra jest w rozległej serii JRPG. Jeśli pokażesz mi zrzut ekranu krawędź wiecznościI powiedzieli, że to Final Fantasy 12, mogę ci uwierzyć.

To nie tak. Jest to turowa gra JRPG, która właśnie zakończyła dwa lata we wczesnym dostępie na platformie Steam, aby dziś w pełni ją uruchomić.

Edge Of Eternity powstało w 2015 roku, a jego rozwój kierował czteroosobowy zespół. Potem został uruchomiony wcześnie w 2018Uncut, ale z obsługą modów i dziesięciogodzinnym czasem działania. Teraz jego rozwój urósł do 14, a jego czas działania wzrósł do ponad 50 godzin.

Wygląda na to, że Midgar Studio nie skończyło jeszcze gry. Pamiętaj na skraju wieczności Kolejna premiera Ogłoszą swoją mapę drogową rozwoju na „następne miesiące” jutro.

Nie jestem wielką postacią JRPG, ale EoE wydaje się mieć bardzo piękne krajobrazy. Ściganie się po tych dziwnych lasach na grzbiecie wielkiego kota jest kuszące, nawet jeśli nie mam wiele cierpliwości do melodramatu anime w powyższym zwiastunie. Wygląda też tak, jakby Modyfikacja gry nigdy nie wystartowałaKilka istniejących modów nieuchronnie działa, aby wprowadzić do gry postacie i broń z Final Fantasy.

Cena gry ponownie wzrosła w kwietniu, ale przy obecnej zniżce 20% na premierę, Edge Of Eternity będzie Cię kosztować 20,22 £ / 25,49 € przez parowy A Gog.

READ  Najnowsza wersja Wiedźmina 3 obiecuje poprawić wydajność na konsolach