Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pieczęć Hiszpanii, Polski zdobywa Puchar ATP |  Mandura Post

Pieczęć Hiszpanii, Polski zdobywa Puchar ATP | Mandura Post

Roberto Bautista Agut kontynuuje swój wspaniały start w roku, będąc światowym numerem jeden w remisie Hiszpanii w ATP Cup z Norwegią. 8 Caspar wziął główkę korzenia.

Światowy 19 Batista Aguirre pokonał wschodzącą gwiazdę 6-4 7-6 (7-4), a następnie numer jeden na świecie Pablo Carreo Pusta w swoim pojedynku singlowym 6-3 6-3, pokonując światowy numer 345 Victor Turasovic.

Ich zwycięstwo, bez Rafaela Nadala, poprzedziło czyste zwycięstwo Chile w dniu otwarcia, a Batista Aguirre dominował na światowym numerze 17 Christian Karin 6:0 6:3.

Drużyny z Sydney już zdenerwowały pozostałych 10 najlepszych talentów Matteo Bertiniego (nr 7) i Daniela Miedwiediewa (nr 2) w turnieju.

I polska gwiazda Hubert Hurkacz, który w pierwszym secie zrzucił numer 570 na Aleksandre Metreveli i był widziany, jak dołączył do listy.

W zeszłym roku półfinalista Wimbledonu utrzymał napięcie 6-7 (7-5) 6-3 6-1 w secie, co dało Polsce zwycięstwo, gdyż jest teraz niepokonany w dwóch remisach z Hiszpanią.

Grecki numer 4 na świecie Stefanos Tsitsipas zmierzy się w poniedziałek wieczorem z Diego Swartzmanem z Argentyny w swoim pierwszym w tym roku meczu singlowym.

Tsitsipas wycofał się w sobotę z pierwszych 10 bitew z Hurricanemi, a Grek wolał ostrzec po operacji łokcia w listopadzie.

Serbia i Chile spotkają się w kolejnym meczu w poniedziałek wieczorem.

Australijska prasa stowarzyszona

READ  Polski zespół ma nadzieję na zachowanie budynku szkoły podstawowej i przekształcenie go w dom kultury