Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pięć gier CD Projekt Red, na które czekamy po DLC Phantom Liberty

Pięć gier CD Projekt Red, na które czekamy po DLC Phantom Liberty

Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwie udane serie gier wideo, które przyniósł nam polski deweloper CD Projekt Red. Studio działa i jest się czym ekscytować. (Zdjęcie: Andrew Poplavsky (po lewej) i niezidentyfikowany niezidentyfikowany z Getty Images (po prawej))

Opierając się na sukcesie gry wideo „Wiedźmin” studia CD Projekt Red (później zaadaptowanej na wersję Wybierz program Netflix W 2020 roku fani byli podekscytowani nadchodzącym projektem RPG firmy; „Cyberpunka 2077”.

Jednak pierwsza wersja była pełna błędów i gracze masowo narzekali. Chociaż odbił się i sprzedał się w 20 milionach egzemplarzy na całym świecie, dla wielu wydanie to było hańbą dla serii.

Potem przyszli „Edgerunnerzy”. Adaptacja anime Cyberpunka, który w 2022 r. natychmiast podbił publiczność na całym świecie. W swoim zeszłorocznym raporcie Styl życia PlayStation „Według dewelopera CD Projekt Red w ciągu ostatniego tygodnia grę odwiedzało milion graczy dziennie, w tym powracający gracze i nowi gracze, którzy chcą poznać świat, który widzieli w anime” – napisał.

Second Wind to trzecia (a może czwarta) kontynuacja krytycznego i komercyjnego sukcesu nowo wydanego thrillera szpiegowskiego „Phantom Liberty”, który zawiera fascynującą fabułę i nowe poprawki.

Aby uczcić niedawne wydanie DLC CD Projekt Red i jego szerszy wkład w świat gier, przedstawiamy pięć nadchodzących tytułów polskiego studia, na które czekamy z niecierpliwością.

Wiedźmin 4

Gra o kryptonimie „Polaris” została zapowiedziana w marcu ubiegłego roku i ma być początkiem nowej trylogii w świecie Wiedźmina.

Wiedźmin Syriusz

Ta gra typu spin-off, opisywana jako „innowacyjne podejście” do serii, ma przyciągnąć uwagę graczy spoza grona fanów RPG.

Remake Wiedźmina

Gra, od której wszystko się zaczęło w 2007 roku, zostanie przerobiona przy użyciu silnika Unreal Engine 5.

Cyberpunk 2077 Orion

„Projekt Orion” jest kontynuacją Cyberpunka 2077 i być może jest jego kontynuacją. W oficjalnym opisie czytamy, że „zademonstruje pełną moc i potencjał świata Cyberpunk” – donosi „Forbes”.

READ  Dlatego Kate Middleton nie może nosić lakieru do paznokci

Płyta CD Projekt Red Hadar

Zdaniem studia X Konto (dawniej Twitter): „Hadar to kryptonim całkowicie odrębnego trzeciego adresu IP, stworzony od podstaw w ramach CDPR”.