Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Philips Hue otrzymuje nowy przełącznik z przyciskiem, konfigurowalne oświetlenie toru i nie tylko

Firma Signify ogłosiła właśnie nowy przełącznik tarczowy Philips Hue Tap, przenośne oświetlenie Hue Go oraz w pełni konfigurowalne oświetlenie szynowe W wielu aktualizacjach inteligentnego oświetlenia dzisiaj.

Przełącznik pokrętła Hue Tap (49 USD / 49 USD) jest dostępny w matowej czerni lub bieli i dostosowuje światła podczas obracania pokrętła. Im szybciej go włączysz, tym jaśniejsze lub przyciemnione będą światła. Posiada cztery przyciski, które mogą sterować scenami w maksymalnie trzech pokojach lub obszarach domu. Magnetyczna podstawa pozwala na używanie pokrętła jako pilota.

Oświetlenie toru Philips Hue Perifo wykonane jest z pojedynczych prętów, które pozwalają na wybór długości toru. Można go przymocować do ściany lub sufitu, podłączyć do okablowania wewnętrznego lub do standardowego gniazdka i jest dostarczany z wybranymi przez użytkownika reflektorami, lampami wiszącymi, latarniami i świetlówkami Hue.

Oświetlenie szynowe Philips Hue Perifo można w pełni dostosować.
Obraz: znaczenie

Jest też nowa przenośna lampa stołowa Hue Go Indoor (149,99 EUR / 159,99 USD). Działa do 48 godzin, zanim trzeba będzie je naładować w stacji ładującej. Przycisk umożliwia przełączanie się między zaprogramowanymi scenami oświetleniowymi, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Wewnętrzna przenośna lampa stołowa Philips Hue Go.
Obraz: znaczenie

Tap Dial jest już dostępny, a lampa stołowa Go pojawi się dopiero latem. Cena oświetlenia szynowego Perifo różni się w zależności od konfiguracji i będzie dostępna pod koniec lata.

READ  Nowa aktualizacja słuchawek Quest pozwala zrelaksować się w pokoju pod górą