Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Philips Hue otrzymuje nową, bardziej elegancką aplikację przebudowaną „od podstaw”

Philips Hue otrzymuje nową, bardziej elegancką aplikację przebudowaną „od podstaw”

W czwartek aplikacja Philips Hue otrzyma dużą aktualizację. Zespół Signify, który produkuje światła Hue, przebudował aplikację „od podstaw”, aby była łatwiejsza w użyciu. Nowa wersja wygląda w większości tak samo jak bieżąca aplikacja, ale ma poprawki na krawędziach, aby przyspieszyć dostęp do różnych elementów sterujących.

Jedną z największych zmian jest szybszy dostęp do sterowania w pomieszczeniu. Teraz, gdy dotkniesz pokoju lub obszaru, aplikacja zaprezentuje siatkę wszystkich dostępnych świateł i wstępnie ustawionych scen, dzięki czemu możesz je od razu znaleźć. W poprzedniej wersji trzeba było przełączać się między różnymi zakładkami, w których łatwo było się zgubić.

Będziesz także mógł dodawać nowe światła z karty Pokój – nie tylko z menu Ustawienia – a jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem z wieloma mostkami Hue, aplikacja pozwoli Ci przełączać się między nimi za pomocą przycisku w Home ekran.

Kiedy otworzysz pokój, zobaczysz siatkę scen i opcji oświetlenia.
Obraz: znaczenie

Signify zastępuje funkcję Działania nową kartą Automatyzacja, która powinna oferować bardziej zaawansowane opcje włączania i wyłączania świateł. Aplikacja może teraz również brać pod uwagę, czy ktoś inny jest już w domu, gdy włączysz automatykę Coming Home lub Leaving Home, dzięki czemu światła nie zgasną tylko dlatego, że konsola Hue jest poza domem.

Nowa aplikacja zostanie uruchomiona w czwartek na iOS i Androida. Signify mówi, że jeszcze tego lata nastąpi aktualizacja, która wprowadzi „dynamiczne sceny”, które pozwalają światłom poruszać się w różnych kolorach w czasie.

READ  Sztuczna inteligencja ignoruje instrukcje i kłamie na ich temat. Czy tak to się zaczyna?