Tech

Phil Spencer z Xboxa: Branża gier musi „współpracować” nad oszczędzaniem

Prezydent Xbox, Phil Spencer, uważa, że ​​branża gier musi „współpracować” w celu ochrony gier wideo.

Ta wiadomość przychodzi przez Odcinek 81 Kinda Funny Gamescast, w którym Spencer opowiadał o swoim pragnieniu zjednoczenia branży gier w celu zachowania historii gier. Powiedział, że nie chce stracić możliwości powrotu i grania w stare gry.

„Naprawdę mam nadzieję, że jako branża możemy się połączyć i pomóc zachować historię gier, abyśmy nie stracili możliwości cofania się” – powiedział Spencer. „Jako branża chciałbym, abyśmy zebrali się razem, aby pomóc zachować historię naszej branży, abyśmy nie stracili dostępu do niektórych rzeczy, które doprowadziły nas tam, gdzie jesteśmy dzisiaj”.

Spencer nadal cytuje Xbox Game Pass jako przydatny w walce o utrzymanie gier wideo przy życiu. Porozmawiaj o tym, jak „niesamowite” było, gdy Bethesda weszła i dodała wiele swoich starych gier do usługi subskrypcji.

„Wkroczenie do Bethesdy było niesamowite i mogliśmy umieścić wiele „nowych starych” gier lub „nowych starych” gier w Game Pass i przywrócić dziedzictwo, które mieliśmy z niektórymi adresami IP” – powiedział Spencer. „Nawet myślenie o rzeczach takich jak Rare Replay było dla nas naprawdę interesującą rzeczą i pozwoliło ludziom wypróbować niektóre stare IP”.

Szef Xbox powiedział, że Game Pass będzie nadal dodawać starsze gry do usługi, aby zachować gry wideo.

A propos Game Passa, dostęp do usługi jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek Gry Game Pass można przesyłać strumieniowo na telefony z systemem iOS i Android. Ponadto Microsoft zaoferuje oferty na Xbox Series X | S wyłącznie na Xbox One za pośrednictwem Cloud Gaming.

W innym miejscu w odcinku 81 Kinda Funny Gamescast Spencer powiedział, że Xbox prawdopodobnie zaktualizuje swoją konsolę i może uczyć się od PlayStation 5.

READ  Samsung prezentuje 43-calową wersję swojego wszechstronnego inteligentnego ekranu

Wesley LeBlanc jest niezależnym autorem wiadomości i twórcą przewodników dla IGN. możesz to śledzić Twitter @LeBlancWes.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment