Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Phil Foden i Raheem Sterling przygotowują się do rozpoczęcia meczu Anglii z Chorwacją w pierwszej fazie grupowej Euro 2020 | wiadomości piłkarskie

Sky Sports News dowiedziało się, że Phil Foden i Raheem Sterling mają rozpocząć mecz Anglii z Chorwacją w meczu otwarcia grupy D na Euro 2020 w niedzielę.

Duet Manchester City spotka się z kapitanem Harrym Kane’em w ataku, gdy Anglia będzie szukała udanego startu na Wembley.

Ani Foden, ani Sterling nie grali w reprezentacji Anglii w towarzyskich zwycięstwach nad Rumunią i Austrią, ale wystartowali u boku Kane’a w ostatnim meczu rewanżowym Anglii, wygranym 2:1 w eliminacjach do Mistrzostw Świata z Polską w marcu.

Foden był jednym z wyróżniających się graczy Manchesteru City, którzy odzyskali tytuł Premier League, utrzymali Puchar Carabao i dotarli do finału Ligi Mistrzów. 21-latek strzelił 16 goli, a Sterling strzelił 14.

obrazek:
Foden i Sterling przygotowują się do przyłączenia się do Harry’ego Kane’a w ataku

Były obrońca Anglii, Gary Neville, powiedział: „Mason Mount będzie grał, chyba że coś stanie się z jego formą lub kontuzją, a potem mówisz o rozpoczęciu Fodena lub Jacka Grealisha, a następnie jednego z szybszych graczy, Marcusa Rashforda, Jadon. i funta szterlinga.

„Z Harrym Kane’em z przodu, potrzebujesz jednego z tych szerszych napastników, aby upewnić się, że przejdą obok niego. Jeśli wszyscy naturalnie zmierzają do piłki, Harry staje się trudniejszy.

„Równowaga wydaje się odpowiednia, ale oznacza to, że w meczu rozgrywanym w takim upale, Grealish lub Rashford mogą wejść w dowolnym momencie. To świetna opcja dla Garetha Southgate, aby spróbować zmienić grę, jeśli to konieczne”.

Anglia nigdy nie wygrała swojego otwarcia w Mistrzostwach Europy i została pokonana w dogrywce przez Chorwację w półfinale Mistrzostw Świata 2018.

Anglia XI Paul Merson

11. drużyna Anglii Paul Merson zmierzy się z Chorwacją

Paul Merson wybrał Phila Fodena i Raheema Sterlinga do swojego składu reprezentacji Anglii, by zmierzyli się z Chorwacją i wyjaśnił, dlaczego podopieczni Garetha Southgate nie mogą sobie pozwolić z powodu słabego poziomu przeciwnika.

READ  Igrzyska Europejskie: Jack Woolley srebrnym medalem w taekwondo w Polsce

Powiedział „magiczny człowiek”, który prowadził dwa finały z Anglią w latach 90. Sky Sports Dlaczego Anglia powinna podejść do swojego pierwszego meczu trzema obrońcami, z „finałem pucharu” przeciwko Szkocji po zmierzeniu się z Chorwacją.

„Obejrzałem wystarczająco dużo ostatnich dwóch meczów, aby zobaczyć, że nie mamy nikogo, kto chciałby biec bez piłki” – powiedział Merson.

Sterling to zrobi, musimy. Jeśli nie będziemy biegać bez piłki, nie widzę, jak mamy coś zrobić. Nie był w świetnej formie, ale biegnie bez piłki i to jest jasne światło, które widziałem w ostatnich dwóch meczach, nikt tak naprawdę nie jest gotowy do ucieczki bez piłki.

„Nie sądzę, że jesteśmy wystarczająco dobrzy w obronie. Widziałem to w ostatnich dwóch meczach i to są przeciętne drużyny, przeciętne drużyny. Rumunia nawet nie pójdzie na turniej i ciężko było nie zakwalifikować się z dostać się tam.

„Minęli nas bardzo łatwo; ludzie powiedzą, że to nie jest nasza właściwa drużyna, ale to jest gra, na której nie możesz sobie pozwolić – musisz być trochę ostrożny i mieć to ubezpieczenie na powrót”.