Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pet Fish transmituje pokemona YouTubera, a następnie popełnia oszustwo związane z kartą kredytową

Pet Fish transmituje pokemona YouTubera, a następnie popełnia oszustwo związane z kartą kredytową

youtube Kanał Mutekimaru Słynie z transmisji na żywo swoich rybek domowych grających w różne gry za pośrednictwem oprogramowania do śledzenia ruchu, które rejestruje lokalizację zwierząt domowych jako dane wejściowe do przycisków. Ryby dokonały imponujących rzeczy podczas tych harmonogramów – nawet w 2020 roku Pokonaj Pokemona Sapphire Po uruchomieniu 3195 godzin. Ale na początku tego miesiąca ich ryby zrobiły to, czego (mam nadzieję) żadna ryba nie zrobiła wcześniej: popełniły oszustwo związane z kartami kredytowymi.

W trakcie Transmisja na żywo 12 dni temu ryba miała dobry start w Pokemon Violet, wygrywając kilka bitew i powoli, ale pewnie posuwając się naprzód w historii. Jednak około 5 godzin po rozpoczęciu transmisji gra się zawiesiła, dając rybom swobodny dostęp do reszty Switcha ich właściciela.

Stamtąd ryba udała się do sklepu internetowego i dodała 500 jenów (około 3,85 USD) środków na konto swojego właściciela, ujawniając nawet widzom informacje o karcie kredytowej właściciela.

Wysłali także swojemu właścicielowi e-mail weryfikacyjny PayPal, wymienili punkty Nintendo Switch Online Points na zdjęcie profilowe Nintendo Switch Sports i pobrali aplikację emulatora Nintendo 64 Switch.

Na szczęście wg Punkt technicznyYouTuberowi udało się jednak uzyskać zwrot pieniędzy po wyjaśnieniu sytuacji Nintendo.

Daliśmy Pokemon Scarlet i Pokemon Violet 6 naszą recenzję, chwaląc ogromny otwarty świat i historię, ale krytykując wszystkie bardzo oczywiste problemy z wydajnością.

Amelia Zollner jest niezależną pisarką dla IGN, która kocha wszystko, co niezależne i Nintendo. Poza IGN współtworzyli strony takie jak Polygon i Rock Paper Shotgun. Znajdź ich na Twitterze: @ćwierkać.