Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Permutacje kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022: Kto jeszcze może dotrzeć do Kataru?

Przed kolejną rundą eliminacji do Mistrzostw Świata Sports Mole analizuje permutacje dla każdej dywizji i które zespoły mogą się jeszcze zakwalifikować.

Z Mistrzostwami Świata 2022 w Katar Teraz, za niespełna osiem miesięcy, wciąż jest 13 miejsc gotowych do zdobycia największych mistrzostw w tym sporcie.

Podczas gdy czterokrotny zwycięzca i aktualni mistrzowie Europy Włochy Widzieli, jak ich nadzieje na drugi z rzędu Puchar Świata zostały niewiarygodnie rozwiane, a 33 drużyny wciąż mogą dotrzeć do wielkiej sceny z obliczeniami matematycznymi.

tutaj, kret sportowy Permutacje są rozważane dla każdej sekcji przed krytycznym tygodniem.


Kwalifikacja do UEFA

© Reuters

Kwalifikacje europejskie są obecnie w fazie play-off, z dwoma finalistami i .. potwierdzonymi Walia ze względu na twarz? Szkocja lub Ukraina W drugiej – ostatni mecz został przełożony w wyniku RosjaInwazja Ukrainy.

W rezultacie Rosja została również wykluczona z kwalifikacji Polska Żegnaj przez finał przeciwko nim Szwecja.

włoscy konkwistadorzy Macedonia Północna Będą musieli zdobyć kolejny ważny skalp, aby zabezpieczyć swoje miejsce w Katarze, przygotowując się do play-off Cristiano Ronaldo’s Portugalia.

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Szkocja, Ukraina, Walia, Polska, Szwecja, Portugalia, Macedonia Północna


CONMEBOL .KWALIFIKOWANY

Carlos Zambrano z Peru i jego koledzy z drużyny wyglądają na sfrustrowanych po tym, jak Giorgian de Arrascaeta z Urugwaju strzelił pierwszego gola 24 marca 2022 roku.© Reuters

Cztery automatyczne miejsca kwalifikacji w Ameryce Południowej zostały już określone, pozostawiając trzy drużyny do rywalizacji o jedno miejsce i mecz międzykontynentalny ze zwycięzcą czwartej rundy AFC.

Peru Obecnie zajmuje pierwsze miejsce, mimo przegranej z nim kluczowego meczu Urugwaj Ostatnim razem, trzymając jeden punkt różnicy Kolumbia I przewaga dwóch punktów Chile.

Tak więc peruwiańskie zwycięstwo nad wyeliminowanym już Paragwajem zapewniłoby im miejsce w Katarze, ale wszelkie brakujące punkty otworzyłyby drzwi Kolumbii, która zmierzy się WenezuelaChile zmierzy się z Urugwajem.

Zwycięstwo Kolumbii z niepowodzeniem Peru oznaczałoby, że zakwalifikują się do barażu, podczas gdy Peru będzie musiało pokonać Urugwaj i mieć nadzieję, że Kolumbia i Peru nie wygrają, aby dostać się na piąte miejsce.

READ  Anglia vs Węgry: Trzy Lwy mogą zbliżyć się do finałów Mistrzostw Świata, ale czy Phil Foden utrzyma swoje miejsce w pomocy? | wiadomości piłkarskie

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Peru, Kolumbia, Chile


Kwalifikacja AFC

Yahya Al Ghassani ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich świętuje strzelenie drugiego gola ze swoimi kolegami z drużyny 27 stycznia 2022 r.© Reuters

Od pewnego czasu w grupie A zaplanowane są dwa automatyczne miejsca kwalifikacyjne, z Iran A Korea Południowa Zajmują te pozycje, ale za nimi trwa trójstronna bitwa o molo jednego z aneksów.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Z dziewięcioma punktami w dziewięciu meczach – Obecnie jest na trzecim miejscu, z jednym punktem straty Irak i trzy przed LibanOznacza to, że wszystko jest nadal w ich rękach.

Jednak ZEA stoją przed trudnym meczem z Koreą Południową, aby ukończyć kwalifikacje, podczas gdy Irak jest już w meczu eliminacyjnym Syria Wiedząc, że zwycięstwo i brakujące punkty dla Emiratów wystarczy, by zajęli trzecie miejsce.

W międzyczasie Liban będzie potrzebował niespodziewanej wygranej na wyjeździe z Iranem i Irakiem, aby stracić punkty w Syrii i porażkę Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Koreą Południową – a także pięciobramkowej różnicy w różnicy bramek z Emiratami – aby prawdopodobnie zająć trzecie miejsce.

Kto zajmie trzecie miejsce, zajmie Australia W czwartej rundzie AFC, gdzie druga grupa została już rozstrzygnięta w stosunku do pierwszej trójki.

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irak, Liban, Australia


Kwalifikacja CAF

Egipcjanie świętują po zdobyciu gola samobójczego przez Senegalczyków Salio Ciss 25 marca 2022 r.© Reuters

Wszyscy afrykańskie kwalifikacje przejdą do wtorkowych pięciu meczów rewanżowych w fazie play-off, ale niektóre z największych nazwisk kontynentu z pewnością przegapią – w tym jeden z finalistów Pucharu Narodów Afryki.

Egipt bije Senegal 1-0 w pierwszym meczu barażowym, aby dać sobie lekką przewagę w środku etapu remisu, natomiast Algieria bije Kamerun Ten sam wynik w pierwszym meczu.

Tunezja Również przewaga 1-0 nad BudżetowyDopóki Demokratyczna Republika Konga A Maroko, zachód, zachód słońca Rozegrano 1-1 i Ghanaiść z Nigeria Skończyło się bez bramek.

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Egipt, Senegal, Algieria, Kamerun, Tunezja, Mali, Ghana, Nigeria, Demokratyczna Republika Konga, Maroko

READ  Leila Fernandez świętuje zwycięstwo na otwarcie sezonu podczas Australian Tennis Event

Kwalifikacja CONCACAF

Kanadyjczyk Kyle Larrain świętuje strzelenie swojego pierwszego gola 30 stycznia 2022 r.© Reuters

Pierwsze od 1986 roku miejsce w Pucharze Świata jest w zasięgu ręki Kanadaktórzy przegapili okazję do podsumowania na początku tego tygodnia, kiedy przegrali Kostaryka Ale zrobią to, jeśli po prostu unikną porażki Jamajka Wewnątrz Toronto.

Pozostały dwa mecze w tej dywizji, a Kanada ma sześć punktów przewagi nad Kostaryką w play-offach, czyli najmniej, z jaką mogą teraz skończyć.

Nawet porażka wystarczy, jeśli Kostaryka nie wygra Salwadorchociaż kanadyjska różnica bramek jest na tyle wyższa, że ​​liczą się wszyscy, ale są już zakwalifikowani.

Za Kanadą cztery drużyny dzielą tylko cztery punkty, a pozostały dwa mecze Stany Zjednoczone Ameryki A Meksyk W fotelu kierowcy za dwa pozostałe automatyczne punkty, ponieważ mają trzypunktową przewagę nad czwartym miejscem.

Stany Zjednoczone wygrywają z Panama Meksyk vs Hondurasw połączeniu ze spadkiem punktów dla Kostaryki przeciwko Salwadorowi, przypieczętuje ich miejsce w Katarze jednym meczem do stracenia, podczas gdy remis obu może wystarczyć, jeśli Kostaryka przegra z Salwadorem.

Matematycznie rzecz biorąc, Kostaryka musi po prostu dorównać wynikom USA czy Meksyku, aby utrzymać się w rywalizacji o automatyczne miejsce, chociaż mniejsza różnica bramek oznacza, że ​​nawet to może nie wystarczyć, aby realistycznie utrzymać je w miksie.

Panama jest obecnie na piątym miejscu i dlatego będzie musiała poprawić wynik Kostaryki, aby wyprzedzić go przed finałem.

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Kanada, USA, Meksyk, Kostaryka, Panama


Kwalifikowany do OFC

W dywizji kwalifikacyjnej Oceanii pozostały cztery drużyny, a zwycięzcy zapewnili sobie tylko miejsce w playoffach interkontynentalnych przeciwko czwartemu miejscu w CONCACAF zamiast miejsca w Pucharze Świata.

Trzy drużyny z półfinałów Oceanii nigdy wcześniej nie występowały w Pucharze Świata, z Nowa Zelandia Jedyny zespół, który wciąż jest w rywalizacji.

Zmierzy się z białą drużyną Tahiti W półfinale, podczas gdy Wyspy Salomona Twarz Papua Nowa Gwinea.

READ  Hiszpania i Polska wygrywają swoje drugie z rzędu mecze Pucharu ATP | Sport narodowy

Drużyny, które nadal mogą się zakwalifikować: Wyspy Salomona, Papua Nowa Gwinea, Nowa Zelandia, Tahiti


ID: 481685: 1false2false3false: QQ::z pulpitu db: LenBod: collect13271: