Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pełny harmonogram, terminarze, wyniki, mecze piłki nożnej, terminarze, czas rozpoczęcia w Australii, AEST

Przygotuj się na maraton piłkarski — i kilka niezdrowych wzorców snu — gdy Mistrzostwa Świata 2022 rozpoczną się 21 listopada.

Strefa czasowa kraju (Arabia Standard Time – AST) nie jest specjalnie przyjemna dla australijskich widzów, choć może być gorzej, jeśli chodzi o mecze Socceroos. Pierwszy mecz Australii z Francją odbędzie się o 6 rano czasu AEST, a drugi mecz przeciwko Tunezji w sobotni wieczór o 21:00 czasu AEST.

Aby pomóc Ci zaplanować turniej i oszczędzić kłopotów z przenoszeniem czasu, oto pełny harmonogram Mistrzostw Świata z godzinami rozpoczęcia.

Oglądaj co tydzień najlepszych piłkarzy na świecie dzięki beIN SPORTS na Kayo. Relacje na żywo z niemieckiej Bundesligi, Ligue 1, Serie A, Carabao Cup, angielskiej ligi piłkarskiej, piłki nożnej Premier League. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Szepty wyboru Socirosa: Arnie postanawia wykonać szokujący telefon do Rojka; Świetna wskazówka na temat nastolatka X Factor

Co za cios! Rasa Socceroos? | 00:30

Dzień meczu 1

poniedziałek 21 listopada

grupa A

Katar – Ekwador, Stadion Al Bayt, Al Khor, o 3 nad ranem

Dzień meczu 2

22 listopada, wtorek

grupa b

Anglia – Iran, Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz. 12:00

grupa A

Senegal – Holandia, Al Thumama Stadium, Doha, o trzeciej nad ranem

grupa b

USA – Walia, Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan, 6:00

Dzień meczu 3

22 listopada, wtorek

grupa C

Argentyna-Arabia Saudyjska, kultowy stadion Lusail, Lusail, 21.00

Środa 23 listopada

grupa d

Dania – Tunezja, Education City Stadium, Al Rayyan, godz. 12:00

grupa C

Meksyk-Polska, Stadion 974, Doha, 3:00 rano

grupa d

Australia – Francja, Stadion Południowy, Al Wakrah, 6:00

Dzień meczu 4

Środa 23 listopada

F. grupa

Maroko-Chorwacja, Stadion Al Bayt, Al Khor, 21:00

READ  Dahiya Ravi zdobywa srebro na Polish Open

czwartek 24 listopada

Grupa E

Niemcy-Japonia, Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz

Hiszpania – Kostaryka, Stadion Al Thumama, Doha, 3:00 rano

F. grupa

Belgia – Kanada, Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan 6 rano

Gwiazdy Kuol wygrywają Mariners | 01:05

Dzień meczu 5

czwartek 24 listopada

Grupa G

Szwajcaria – Kamerun, Stadion Al Janoub, Al Wakrah, 21:00

piątek 25 listopada

grupa h

Urugwaj – Korea Południowa, Education City Stadium, Al Rayyan, godz. 12 o północy

Portugalia – Ghana, stadion 974, Doha, o 3 nad ranem

Grupa G

Brazylia-Serbia, kultowy stadion Lusail, Lusail, 6 rano

Dzień meczu 6

piątek 25 listopada

grupa b

Walia – Iran, Stadion Ahmed Bin Ali, Al Rayyan, 21:00

sobota 26 listopada

grupa A

Katar – Senegal, Al Thumama Stadium, Doha, godz. 12 o północy

Holandia – Ekwador, Khalifa International Stadium, Al-Rayyan, godzina trzecia nad ranem

grupa b

Anglia – USA, Stadion Al-Bayt, Creek, 6:00

Dzień meczu 7

sobota 26 listopada

grupa d

Australia – Tunezja, Stadion Al Janoub, Al Wakra, 21:00

Niedziela 27 listopada

grupa C

Polska – Arabia Saudyjska, Education City Stadium, Al Rayyan, godz

grupa d

Francja-Dania, Stadion 974, Doha, 3:00 rano

grupa C

Argentyna-Meksyk, kultowy stadion Lusail, Lusail, 6 rano

Dzień meczu 8

Niedziela 27 listopada

Grupa E

Japonia – Kostaryka, Stadion Ahmeda Bin Ali, Al Rayyan, 21:00

poniedziałek 28 listopada

F. grupa

Belgia – Maroko, Stadion Al Thumama, Doha, godz. 12:00

Chorwacja-Kanada, Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al-Rayyan o 3 nad ranem

Grupa E

Hiszpania – Niemcy na stadionie Al Bayt w Al Khor, godz. 6 rano

Dzień meczu 9

poniedziałek 28 listopada

Grupa G

Cameron – Serbia, Stadion Al Janoub, Al Wakrah, 21:00

READ  Aaron Ramsey znika z drużyny Walii z powodu naderwania ścięgna podkolanowego, ale Rob Page jest przekonany, że wygra Puchar Świata | wiadomości piłkarskie

wtorek 29 listopada

grupa h

Korea Południowa – Ghana, Education City Stadium, Al Rayyan, godz. 12 o północy

Grupa G

Brazylia-Szwajcaria, Stadion 974, Doha, 3:00 rano

grupa h

Portugalia-Urugwaj, kultowy stadion Lusail, Lusail, godz

Dzień meczu 10

Środa 30 listopada

grupa A

Ekwador – Senegal, Międzynarodowy Stadion Khalifa, Al Rayyan, godz

Holandia – Katar, Stadion Al Bayt, Al Khor, godz

grupa b

Walia – Anglia, Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan, godz. 6.00

Iran-USA, Stadion Al Thumama, Doha, godz. 6.00

Dzień meczu 11

Czwartek 1 grudnia

grupa d

Australia – Dania, Stadion Południowy, Al Wakrah, godz

Tunezja – Francja, Education City Stadium, Rayyan, godz

grupa C

Polska-Argentyna, Stadion 974, Doha, godz.

Arabia Saudyjska – Meksyk, kultowy stadion Lusail, Lusail, godz

Dzień meczu 12

piątek 2 grudnia

F. grupa

Chorwacja – Belgia, Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan, godz

Kanada – Maroko, Stadion Al Thumama, Doha, 2:00 w nocy

Grupa E

Japonia – Hiszpania, Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz

Kostaryka – Niemcy, Stadion Al Bait, Al Khor, godz. 6:00

Dzień meczu 13

Sobota 3 grudnia

grupa h

Korea Południowa – Portugalia, Education City Stadium, Al Rayyan, godz

Ghana-Urugwaj, Stadion Al Janoub, Al Wakrah, o 2 w nocy

Grupa G

Serbia-Szwajcaria, Stadion 974, Doha, 5 rano

Cameron vs Brazylia, Lusail Iconic Stadium, Lusail, godz.

Dzień meczu 14

Niedziela 4 grudnia

runda 16

Zwycięzca grupy A kontra wicemistrz grupy B, Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz

Zwycięzca trzeciej grupy z wicemistrzem czwartej grupy, Ahmed Bin Ali Stadium, Al Rayyan, o 6 rano

Dzień meczu 15

poniedziałek 5 grudnia

runda 16

Zwycięzca grupy D kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie C, Al Thumama Stadium, Doha, godz

Zwycięzca grupy B vs wicemistrz grupy A, Al Bayt Stadium, Al Khor, 6:00

READ  Norma Dandyk | Wiadomości, sport, praca

Dzień meczu 16

Wtorek 6 grudnia

runda 16

Zwycięzca grupy E kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie F, Al Janoub Stadium, Al Wakrah, 2:00 w nocy

Zwycięzca grupy G kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie H, 974 Stadium, Doha, 6:00

Dzień meczu 17

Środa 7 grudnia

runda 16

Zwycięzca grupy F kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie E, Education City Stadium, Al Rayyan, godz

Zwycięzca grupy H kontra zdobywca drugiego miejsca w grupie G, kultowy stadion Lusail, Lusail, godz

Dzień meczu 18

Sobota 10 grudnia

Ćwierćfinały

Zwycięzca meczu 53 vs Zwycięzca meczu 54, Education City Stadium, Al Rayyan, 2:00 w nocy

Zwycięzca meczu 49 – Zwycięzca meczu 50, kultowy stadion Lusail, Lusail, godz

Dzień meczu 19

Niedziela 11 grudnia

Ćwierćfinały

Zwycięzca meczu nr 55 kontra Zwycięzca meczu 56, Al Thumama Stadium, Doha, godz

Zwycięzca meczu 51 vs Zwycięzca meczu 52, Stadion Al Bayt, Al Khor, 6:00

Dzień meczu 20

Poniedziałek 14 grudnia

półfinał

Półfinał 1, kultowy stadion Lusail, Lusail, 6 rano

Dzień meczu 21

wtorek 15 grudnia

półfinał

Półfinał 2, Stadion Al Bayt, Al Khor, godz. 6:00

Dzień meczu 22

niedziela 18 grudnia

Mecz o trzecie miejsce, Khalifa International Stadium, Al Rayyan, godz

Dzień meczu 23

poniedziałek 19 grudnia

Finałowy, kultowy stadion Lusail, Lusail, 2:00 nad ranem