Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pełne ukończenie Dying Light 2 zajmie co najmniej 500 godzin

obrazek: Techland / przez Nintendo

Jak mówi stare przysłowie, im większe tym lepsze… ale w kontekście gier wideo nie zawsze tak jest.

światło śmierci 2 Deweloper Techland ujawnił, że oczekiwana wersja, która ma ukazać się w przyszłym miesiącu 4 lutego, zajmie „co najmniej 500 godzin”, aby zakończyć się pomyślnie, i wywołała mieszane reakcje w sieci.

Podczas gdy zespół wyraźnie uważał, że 500 godzin jest punktem sprzedaży, w mediach społecznościowych wiadomość, że ukończenie kontynuacji zajmie tak dużo czasu, jak jazda z Warszawy do Madrytu wydaje się potargać niektóre pióra – niektórzy martwią się o to, jak bardzo. Może być zawartość wypełniacza.

W dalszej wiadomości twórca wyjaśnił, w jaki sposób ta ilość czasu byłaby „100% współczynnikiem ukończenia” i wyjaśnił, w jaki sposób większość graczy będzie mogła szybciej grać w historie i zadania poboczne. Następnie zamieściłem bardziej szczegółową wiadomość:

„500 godzin wiąże się z maksymalizacją gry – ukończenie wszystkich misji i zakończeń oraz zbadanie każdej części świata, ale przeciętny gracz musi ukończyć historię + zadania poboczne i wykonać dużo eksploracji w mniej niż 100 godzin, nie niepokoić się!”

Wielu innych wciąż czeka na wyzwanie, zauważając, że oryginalna gra zapewniła również wiele godzin zabawy:

READ  Apple AirPods 2 są w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Jak długo to za długo i czy myślisz, że będziesz w stanie zanurzyć się na 500 godzin w wersji na Nintendo Switch? Pamiętaj, że jest to „wersja w chmurze” gry, więc będzie to nieco inne doświadczenie.

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na ten temat poniżej.