Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pełna wersja gry TimeSplitters 2 zostaje odblokowana w Homefront: The Revolution

We wstępie: rewolucja Ukrywa natywny port 4K przed TimeSplitters 2, ale kod odblokowujący zostaje utracony. Teraz wygląda na to, że kod został znaleziony wraz z innymi.

W zeszłym tygodniu były programista Dambuster, Matt Phillips, poinformował Twitterverse, że w Homefront: The Revolution jest ukryty cały oryginalny port 4K dla TimeSplitters 2. Port znajduje się wewnątrz automatu zręcznościowego, umożliwiając graczom dostęp do dwóch misji fabularnych gry – tyle już było wiadomo, wraz z ukrywaniem plików TimeSplitters 2 między plikami Homefront. Ale Phillips powiedział, że TimeSplitters 2 mógłby być w pełni funkcjonalny, gdybyś miał kod do odblokowania go … o którym wspomniał, może już nie istnieć, ponieważ nie ma już notatnika, w którym go napisał.

Omawiając inny sposób uzyskiwania dostępu do map trybu wieloosobowego w TimeSplitters 2, Phillips mówi: „Jeśli to wielka sprawa, jeśli ktoś jest w stanie sforsować dwa lub więcej korytarzy w trybie współpracy, wpisuje się to na listę”. Spowodowało to, jak można się spodziewać, poszukiwanie wskazówek, a fani przeszukiwali pliki w grze w celu znalezienia sposobu na dotarcie do pisanki. Pomiędzy brakującym kodem a potencjalnym włamaniem do map trybu wieloosobowego TimeSplitters 2 rozpoczęto globalne wyszukiwanie, aby odkryć sekrety gry, a teraz zostało zhakowane (dzięki, żebrowany).

Oryginalny kod odblokowujący został opublikowany przez Spencera Perreaulta, który z czasem odpowiedział na komentarz Phillipsa dotyczący brakującego kodu. Zaledwie dwa dni później projektantowi Lance’owi McDonaldowi udało się znaleźć wszystkie kody dostępu za pomocą inżynierii wstecznej menu gry. Aby uzyskać dostęp do portu 2 TimeSplitters, będziesz musiał uzyskać dostęp do tych kodów w menu umieszczania:

Historia

LT + w górę, LT + w górę, w dół, LT + w prawo, RT + w lewo, RT + B, LT + Y, LT + Y, RT + X, LT + A

Przejście

LT + RT + LEWO, LT + RT + DÓŁ, ​​LT + RT + LEWO, LT + RT + B, RT + LEWO, LT + RT + LEWO, LT + RT + DÓŁ, ​​LT + RT + Y, RT + X, Lt + prof

wyzwanie

RT + B, LT + RT + Lewo, LT + RT + B, LT + RT + Dół, LT + Prawo, LT + Góra, LT + Y, LT + RT + A, RT + X, LT + A

Nieznane (prawdopodobnie oszustwo)

LT + RT + Down, LT + RT + Left, LT + RT + A, RT + B, RT + Left, LT + Y, LT + Y, LT + RT + B, RT + X, LT + A

Nieznane (prawdopodobnie dodatki)

LT + RT + Down, LT + RT + Left, LT + RT + Y, LT + Right, RT + B +, LT + Y, LT + RT + B, LT + RT + Down, RT + X, LT + A

Nieznany

LT + B, RT + X, LT + w lewo, LT + w prawo, LT + w górę, LT + RT + w dół

Pakiet Homefront: The Revolution „Freedom Fighter” jest obecnie w sprzedaży w sklepie Xbox. Możesz otrzymać kopię gry podstawowej i wszystkie pakiety DLC za 4,49 GBP / 5,99 USD / 5,99 EUR / 7,89 USD.

39,99 $29,99 GBP39,99 euro52,45 USD39,99 $79,00 BRL

Pakiet Homefront®: The Revolution „Freedom Fighter”

Pakiet Homefront®: Revolution 'Freedom Fighter’ zawiera grę podstawową i przepustkę, dając posiadaczom prawo do głównych rozszerzeń dla jednego gracza i cennych nagród w Twojej karierze w trybie współpracy!

Masz to: tajemnicze ikony zostały znalezione i możesz teraz cieszyć się niektórymi TimeSplitters 2 w natywnym 4K. Daj nam znać, jeśli planujesz wejść do gry i wypróbuj klasyczną grę dla siebie!

READ  Apple podobno zatrudnia szefa PR ds. rozszerzonej rzeczywistości w firmie Meta