Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paznokcie mleczne szybko stają się największym trendem wśród celebrytów w 2023 roku

Paznokcie mleczne szybko stają się największym trendem wśród celebrytów w 2023 roku

Co łączy Lizzo, Jennifer Aniston, Hailey Bieber, Zoe Kravitz, Kim Kardashian i Nicola Peltz Beckham? Wszyscy lubią mleczne paznokcie, które – wiadomosci – zapowiada się na największy paznokciowy trend 2023 roku.

Mleczne paznokcie nie są nowością, ale stanowią kontynuację piękna makijażu „czystej dziewczyny”. Delikatne, delikatne i subtelne podejście do francuskiej fryzury z lat 90., która została przywrócona zeszłego lata. Zamiast wyraźnego kontrastu między bladoróżową bazą a błyszczącą białą końcówką, mleczne paznokcie widzą, jak odcienie łączą się ze sobą, tworząc ładny mleczny odcień mani, który zapewnia idealnie wypolerowany neutralny odcień, który delikatnie uzupełnia każdy strój.

Pokaż więcej

Dla niezdecydowanych typów paznokci półkryjący mleczny róż to idealny środek między kolorem blokowym a neutralnym odcieniem, ale jest bardziej stonowany niż głośne zdobienia paznokci i jest subtelniejszy niż błyszczący, błyszczący lakier do paznokci . Byliśmy zafascynowani przez ostatni rok.

Niedawno widzieliśmy, jak Aniston rzuciła okiem na prostą, świeżą, mleczną grzywę, którą prezentowała w prasie w swoim najnowszym filmie, Tajemnica morderstwa 2.

Selena Gomez postawiła na prostotę i naturalność dzięki eleganckim, mlecznym paznokciom w kolorze nude.

Kylie Jenner ograniczyła swoje dramatyczne paznokcie szpilki XXL bardziej naturalnym, mlecznym kolorem paznokci.

Najlepsze jest to, że pasuje każdemu, ponieważ odcień wygląda pięknie na głębokich, średnich i jasnych odcieniach i pasuje do wszystkich kształtów paznokci, niezależnie od tego, czy lubisz krótkie i eleganckie, czy długie i eleganckie.

A jeśli chciałbyś sam zakręcić cieniem, byłoby nam miło CND Vinylux Polish jest w opakowaniuI Lakier Essie w kolorze Vanity First I Nails Inc Nie bój się wyłączyć. Kluczem jest utrzymanie bezbarwnego lakieru w dwóch warstwach, zamiast nakładać go warstwami, aby stał się nieprzezroczysty, dzięki czemu naturalny róż na paznokciach będzie nadal widoczny. Lub, jeśli jesteś zbyt niecierpliwy, aby czekać, aż wyschnie, Akrylowe zszywki KISS Salon Występuje w gamie mleczno-różowych odcieni dla różnych odcieni skóry.

W przypadku profesjonalnego manicure żelowego lubimy pytać nasz salon o Love Is In The Bare OPI, Milky White firmy Glossify i Spun Out Of Dreams firmy Biosculpture.

Oto nasze ulubione mleczne manicure, aby uzyskać więcej inspiracji:

Mleczne paznokcie Kim Kardashian

Lizzo przybija mleczne szpilki

Nicola Beckham-Peltz Milky Wedding-wiele dni

Mleczna grzywa opalowa Zoe Kravitz

Paznokcie z mlekiem migdałowym Laury Harrier

Jedwabiście mleczne paznokcie

Mleczna grzywa średniej długości

Krótka mleczna grzywa

Squoval mleczna grzywa

Mleczne różowe paznokcie

Kolce z mleka migdałowego

To bardzo naturalny mleczny mani

Grzywa jest mleczna, okrągła

paznokcie mleczne

Mleczna grzywa jest bardzo elegancka

Mleczna, kwadratowa grzywa

Ten post został pierwotnie opublikowany przez Urok Wielkiej Brytanii.


READ  15 wegańskich produktów kosmetycznych poniżej 15 USD, które zmienią Twoje życie