Economy

Pawilon Polski na Expo 2020 – Polska. Kreatywność inspirowana…

(Nazwa – Informacje na Bliskim Wschodzie) stół do polerowania

Najbardziej ekscytującym elementem ekspozycji będzie instalacja „Polskiego Stołu”, który stanie się miejscem spotkań międzykulturowych i powitaniem gości pawilonu, a jednocześnie, poprzez interaktywne widowisko świetlne, miejscem komunikacji z Polski język. Instalacja „Polski Blat” będzie wyjątkowym dziełem sztuki, stworzonym z charakterystycznych dla naszego kraju surowców, takich jak miedź, szkło, drewno, ceramika i włókna węglowe, wspólnym wysiłkiem polskich rzemieślników, artystów i inżynierów.

kluczowe fakty

Łącznie 150 studentów z czołowych polskich uczelni (mówiących łącznie 50 językami) pokaże zwiedzającym ponad 2000 m 2 Obszar skrzydła wierzył swoim pięciu regionom. Zastanawiałem się nad spróbowaniem ponad 20 tygodni tematycznych wyprawy EXPO, z 10 różnymi polskimi regionami w przerwach, które wzywają do wyjątkowej kuchni, biznesu, osiągnięć i atrakcji. Z dumą dzielimy się tym, że na zewnątrz i wewnątrz pawilonu nie może zabraknąć rzeźby kinetycznej przedstawiającej setki ptaków wędrownych z Polski po kraje arabskie – kreacji inspirowanej naturą.

Zapisz daty

W imieniu Komisarza Generalnego Pawilonu Polskiego Pana Adriana Malinowskiego pragnę zaznaczyć Państwa zainteresowanie następującymi i ważnymi datami Pawilonu:

1 października 2021 r. – Inauguracja i inauguracja Pawilonu Polskiego przez polskich urzędników państwowych

11 listopada 2021 – Narodowy Dzień Polski i koncert fortepianowy Fryderyka Chopina

6 grudnia 2021 – Arabsko-Polskie Forum Gospodarcze

7 grudnia 2021 – Dzień Polski na Expo

MENAFN01082021005446012082ID1102551559

Zastrzeżenie prawne: MENAFN dostarcza informacje „tak jak są” bez jakiejkolwiek gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność informacji zawartych w tym artykule, treści, obrazów, filmów, licencji ani za kompletność, legalność lub wiarygodność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy z prawami autorskimi związane z tym artykułem, skontaktuj się z powyższym dostawcą.

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment