Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paweł Hevizdus 1938-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Paul Hvizdus z Polski, 83 lata, zmarł w piątek wieczorem 12 listopada 2021 r.

Urodził się 9 kwietnia 1938 roku w Polsce jako syn Michaela i Josephine Heldt Hevizdus i mieszkał w tej okolicy przez całe życie.

Paweł ukończył w 1956 roku Liceum Polskie Seminarium Duchowne. Po ukończeniu studiów pracował dla Pepsi Cola, następnie Urzędu Miasta i Sztuki, aż do emerytury poświęcił prawie 40 lat Knesal Hardware.

Był członkiem katolickiego kościoła św. Pawła Apostoła w New Middletown, gdzie służył jako minister Eucharystii i Silas Marner oraz należał do Klubu Pięćdziesiątych. Był członkiem Rycerzy Kolumba.

Paul lubił podróżować autobusem, zwłaszcza do kasyn, grać na loterii, grać w karty i gry planszowe. Lubił żartować i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi w swoim mieszkaniu w Genewie nad Jeziorem. Jego przyjazne zachowanie wywołało uśmiech na twarzach wszystkich. Wszyscy, których spotkał, zostali przyjaciółmi.

Jego była żona, Ruthan Sharp, którą poślubił 14 lipca 1962 roku, zmarła 9 grudnia 2014 roku.

Paul opuszcza syna, Jeffa (Kim) Huvisdusa z północnej Limy; dwóch wnuków, Michael i Amanda; dwóch braci, Mike (Irene) Starr i John (Joyce) Hevizdus; trzy siostry, Marie Hevizdus, ​​Helen Bossack i Annie (Frank) Molnar; dwie siostry męża, Jerry’ego Hevizdosa i Susie Hankinson; dwóch braci, Joe Obsetnik i Gary Kling; wiele siostrzenic, siostrzeńców, siostrzenic i siostrzeńców; Oprócz swojej drugiej znaczącej, Betty Hymes.

Oprócz rodziców i żony Paula poprzedzili dwaj bracia, Frank Hevizdus i Joe Hankinson; Siostra Josie Obsetnik; przyrodnia siostra Bernice Mihalko i jej mąż Joe; szwagier Tom Bussac; szwagierka Janet Kling; i siostrzenica Laurie Tamboro.

Przyjaciele zostaną przywitani we wtorek 16 listopada 2021 od 17:00 do 19:00 w domu pogrzebowym Davidson Baker w Struthers.

Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w środę 17 listopada 2021 r. o godz. 11.00 w kościele św. Pawła Apostoła w New Middletown, w obecności ks. Stephena Zieglera. Przyjaciele mogą również odwiedzić kościół przed mszą od 10 do 10:45.

READ  Piątkowe mecze ćwierćfinałowe w West i South Open

Do kościoła można wpłacać datki.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)