sport

Paweł F. Web Jr. | Wiadomości, sport, praca

Paweł w.

Paul V. Webb, Jr., 74 lata, zmarł 15 września 2021 r. w szpitalu św. Wincentego w Erie w Pensylwanii.

Oddany i kochający mąż, ojciec i dziadek, urodził się 29 października 1946 roku w Westfield w stanie Nowy Jork jako syn zmarłego Paula F. Ojciec Webba i zmarła Nadine Webb.

Jest absolwentem Gannon University i Syracuse University School of Law oraz od 49 lat praktykującym adwokatem.

Paul był partnerem zarządzającym w kancelariach prawnych Erickson, Webb, Scolton & Hajdu oraz aktywnym członkiem swojej społeczności. Kocham prawo. To była jego pasja i ogólnie mówił, że przeszedł na emeryturę, kiedy zaczął praktykować prawo. Od ponad 25 lat utrzymuje najwyższe standardy moralności i umiejętności i został mianowany wysokiej rangi adwokatem w stanie Nowy Jork do spraw publicznych. W swojej karierze zasiadał w Radzie Delegatów nowojorskiej izby adwokackiej; Był członkiem Komisji Skarg Prokuratora Generalnego w Czwartym Okręgu i był prezesem Jamestown Bar. Paul był także prokuratorem generalnym miast Carroll, Keenton w Polsce i wsi Bemus Point. Był republikańskim prezydentem Jamestown, komisarzem przeciwpożarowym Town of Car-roll przez wiele lat i pomógł założyć oddział Rails-to-Trails w Mayville, nazwany na cześć jego rodziców, Paula i Nadine Webb. Razem ze swoją żoną Judy, aby założyć i prowadzić wiktoriański sklep bożonarodzeniowy i cukiernię przez ponad 13 lat w Lakewood w stanie Nowy Jork, Paul i Judy przez ponad 20 lat wychowywali swoją rodzinę we Frewsburgu, Paul był dumny, że służył w centralnym Frewsburgu Rada szkolna i trener drużyny Moore’a Hardware Little League.

Przede wszystkim Paul był oddanym mężem, ojcem i dziadkiem swoich ośmiorga wnucząt, które bardzo kochał. Był bardzo aktywny w życiu swoich dzieci i wnuków i bardzo cieszył się, gdy rodzina mogła zebrać się nad jeziorem, aby gotować na zewnątrz.

READ  Olimpijska wioślarka Katarzyna Zelman wyszła po zdobyciu srebrnego medalu

Fan Yankees i Buffalo Bills przez całe życie, uwielbiał oglądać i chodzić na mecze z dziećmi i wnukami. Paul był także zagorzałym fanem piłki nożnej armii, z dumą wspierającym swoich dwóch synów, którzy ukończyli West Point, swojego wnuka, który obecnie służy w armii amerykańskiej, oraz ojca, który służył pod dowództwem generała Pattona podczas II wojny światowej.

Był zapalonym biegaczem i cieszył się godziną lunchu w Jamestown YMCA ze swoimi kolegami z drużyny. Bardzo lubił cotygodniowe wypady w golfa ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Mikem i Joe, oraz spędzanie czasu z żoną na ich fotelach w jeziorze. Uwielbiał zabierać swojego psa, Simona, na długie spacery i kosić trawnik, nawet gdy go nie potrzebował. Zawsze był tam dla swoich dzieci i wnuków i będzie go bardzo tęsknić. W końcu nadal uczył swoją rodzinę na przykładzie, co to znaczy być wojownikiem i iść naprzód, gdy życie staje się trudne.

Paul pozostawił 55-letnią żonę, miłość jego życia i ukochaną ze szkoły średniej, Judy Webb z Mayville; jego czworo dzieci: Daryl Webb (Janelle) z Mayville, Paul Webb (Maureen) z Lakewood, Robert Webb (Claudia) z Woodbridge w stanie Wirginia i Holly Webb Shamili (Paul) z Aurory w stanie Ohio; Jego ośmioro wnucząt: Avery, Noah Webb, Emma, ​​Jonathan Shamili, Lucia, Nicholas Webb, Jack i Charlie Webb. Przeżył także Gravy, John Webb (Kathy) z Winter Haven na Florydzie; i siostra Mary Webb Beck (Gary) z Westfield.

Jego śmierć poprzedzili rodzice Paul i Nadine Webb. jego siostra Anne Strytiv; i jego brat James Webb.

Rodzinę odwiedzimy w niedzielę 19 września w Domu Pogrzebowym Freya w Mayville w godzinach 14.00-18.00 i 18.00-20.00. Następnie odbędzie się pogrzeb w poniedziałek 20 września o godzinie 11:00 na cmentarzu Mayville.

Zamiast kwiatów można składać datki na pamiątkę do kościoła rzymskokatolickiego pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny w Mayville (PO Box 500, Bemus Point, NY 14712).

READ  Macias z Howland robi swoją markę | Wiadomości, sport, praca

Aby zostawić wspomnienie lub złożyć kondolencje rodzinie, odwiedź freefuneralhome.com

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment