Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paul Hwistos, Polska, Ohio, pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Paul Hvizdos, 83 lata, Poland, Ohio, zmarł w piątek wieczorem, 12 listopada 2021 r.

Urodził się 9 kwietnia 1938 roku w Polsce w stanie Ohio jako syn Michaela i Josephine (Held) Hvisto i do końca życia był rezydentem.

Paweł był absolwentem Liceum Polskiego Seminarium Duchownego w 1956 roku.

Po ukończeniu studiów pracował w Pepsi Cola, następnie pracował w Urzędzie Miasta i Sztuki, ostatecznie poświęcając prawie 40 lat Knesal Hardware aż do emerytury.

Był członkiem katolickiego kościoła św. Pawła Apostolskiego w New Middletown, gdzie służył jako dobroczynny sługa i Silas Marner oraz należał do Klubu Pięćdziesiątych.

Był członkiem Rycerzy Kolumba.

Paul uwielbiał wycieczki autobusowe, zwłaszcza do kasyn, granie na loterii, granie w karty i granie w gry planszowe. W swoim mieszkaniu w Genewie nad Jeziorem spędzał czas na opowiadaniu dowcipów i spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jego przyjaźń wywołała uśmiech na twarzy wszystkich; Wszyscy, których spotkał, zostali przyjaciółmi.

Ożenił się 14 lipca 1962 r., jego żona, dawna Ruthen Sharp, zmarła 9 grudnia 2014 r.

Paul opuszcza syna Jeffa (Kim) Hvisstosa w północnej Limie; Dwoje wnuków, Michael i Amanda; Dwóch braci, Mike (Irene) Starr i John (Joyce) Hwistos; Trzy siostry, Mary Hwistos, Helen Bosack i Annie (Frank) Molner; Dwie siostry, Jerry Hwistos i Susie Hankinson; Dwóch siostrzeńców, Joe Obsidnick i Gary Kling; Wiele siostrzenic i siostrzeńców, siostrzenic i siostrzeńców, a także jego godna uwagi, Betty Hims.

Oprócz rodziców i żony, Paul został poprzedzony śmiercią przez dwóch braci, Franka Hwistosa i Joe Hankinsona; Siostra Josie Obsidnick; przyrodnia siostra Bernice Mihalko i jej mąż Joe; siostrzeniec, Tom Bosack; Szwagierka Janet Kling i synowa Lori Tamburo.

Przyjaciele zostaną przyjęci w domu pogrzebowym Davidson-Becker w Struders we wtorek, 16 listopada 2021 r., od 17:00 do 19:00.

READ  27. Św.. Dominika. Zwycięzca Mykony Juchimsuk, Simon Kulka mistrz Polski

Kondukt żałobny chrześcijan pod przewodnictwem księdza Stephena Zieglera odbędzie się w środę 17 listopada o godzinie 11:00 w kościele św. Pawła Apostoła w New Middletown.

Przyjaciele mogą zwiedzać kościół przed maską od 10:00 do 10:45 rano.

Może wnosić datki do kościoła.

Kondolencje dla beckerobits.com.

Aby wysłać kwiaty do rodziny mlecznej, Zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni.