Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paul Church chce zburzyć aneks z dużą, ekspansywną zieloną przestrzenią

Pozwolenie stara się zburzyć przybudówkę do kościoła zbudowanego prawie 70 lat temu.

Kościół Baptystów Longfleet, położony przy Wimborne Road w Poole, wystąpił do BCP o pozwolenie na zburzenie dawnego urzędu kościelnego Manasseha.

Oświadczenie o dziedzictwie mówiło: „Żaden z budynków na terenie kościoła nie wspominał o stanie budowlanym ani żadnej innej formie ochrony.

„Jednak jesteśmy świadomi, że miejsce kościoła znajduje się na terenie Hickford Park Conservation i to oświadczenie odnosi się do tego.

Budynki w okolicy Heckford Park zostały zbudowane we wczesnych latach XX wieku, a oryginalny budynek kościoła, obecnie używany jako sala kościelna, został zbudowany w 1910 roku.

„Budynek ten jest podobny w stylu do okolicznych domów, jednak budynki kościelne zostały w okresie międzywojennym wiele dodanych i rozbudowanych i mają bardziej nowoczesny styl, zgodnie z czasem ich budowy.

„Budynek, który jest przedmiotem niniejszego wniosku o rozbiórkę, został zbudowany w 1954 roku jako gospodarstwo rolne z przeznaczeniem na człowieka dla pastora kościoła.

„Jego styl i konstrukcja bardzo różni się od sąsiednich. Został zbudowany z dwóch ceglanych ścian na obu końcach, z przednią i tylną ścianą zbudowaną z drewnianej ramy wypełnionej siatką wzmacniającą i izolacją z włókna szklanego, a następnie pokrytą od zewnątrz tynkiem.

„Budynek służył jako gospodarstwo do 1983 roku, kiedy to zmieniono jego przeznaczenie na przybudówkę do użytku prywatnego kościoła.

„Obecnie jest nadwyżka w stosunku do wymagań kościoła i wymaga kompleksowych napraw. W porozumieniu z powiernikami gospodarstwa, The Baptist Union Corporation, Didcot, kościół postanowił zburzyć aneks / Mansi i zagospodarować teren, aby powiększyć swój ogród powierzchnia.

„Mamy nadzieję, że wykorzystamy to jako obszar do działań społecznych i czujemy, że zmieni to, co nieco brzydkie, w atrakcyjny obszar zielonej przestrzeni”.