Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patryk M.  Martinucciego 1976-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Patryk M. Martinucciego 1976-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Doktor Patrick Michael Martinucci, lat 47, w czwartek 28 września 2023 r. odszedł do domu Pana. Po odważnej czteroletniej podróży z chorobą nowotworową odszedł spokojnie i pięknie w domu, otoczony kochającą rodziną.

Patrick był dzieckiem-niespodzianką w średnim wieku dla swoich rodziców, Arthura R. i Helen Ann (McLaughlin) Martinucci. Przed przybyciem miał nosić imię Vincent Raphael, ale burza rudych włosów zmieniła wszystko. Zamiast tego, kiedy przybył 16 sierpnia 1976 roku, jego matka zaproponowała Patryka Michała jako swojego ulubionego świętego i archanioła. Podczas chrztu Pata ks. Daly powiedział, że nie chce inaczej nazywać Patricka.

Ojciec Pata lubił domowe nagrania wideo, które w latach 70. wymagały bardzo mocnego światła. Pat był tak jasny, że praktycznie błyszczał, a kamera nie była w stanie uchwycić jego rysów. Tammy, ukochana starsza siostra, traktowała Pata jak swoją małą laleczkę, opiekując się nim i nosząc go, aż stał się dla niej za duży. Starszy brat Artie często bierze na siebie winę za psoty małego Patricka, nawet pewnego razu Pat przypadkowo uderzył go łopatą. Zdenerwowany, że skrzywdził swojego starszego brata, Patrick wybuchnął płaczem, krzycząc „Artie!” Ich ojciec nie pozostawił wątpliwości, kto jest winien, że przeszkodził.

Od najmłodszych lat Patrick miał wiele talentów. Grał na pianinie, tańczył i był wyczynowym sportowcem, grającym w piłkę nożną, tenisa i baseball. Podczas przygotowań do katedry w Erie umiejętności i determinacja Patricka jako zamiatacza przyczyniły się do wielu zwycięstw Ramblera.

Patrick uczęszczał do Allegheny College, gdzie nadal grał w futbol uniwersytecki. Po ukończeniu Allegheny z tytułem licencjata z chemii, uczęszczał do Lake Erie College of Osteopathic Medicine, gdzie uzyskał doktorat z medycyny osteopatycznej. Podczas rezydentury w zakresie chorób wewnętrznych w szpitalu Western Pennsylvania w Pittsburghu Pat otrzymał nagrodę Profesjonalizmu 2005-2006 dla osoby, która najlepiej uosabia ideały profesjonalizmu w medycynie. Następnie ukończył stypendium z nefrologii na Uniwersytecie Stanowym Nowego Jorku w Buffalo. Dołączył do The Kidney Group w 2008 roku i został tam partnerem. Jego koledzy z The Kidney Group ciepło wspominają jego dowcipne poczucie humoru, nieskończone współczucie dla pacjentów oraz kontakt zarówno z personelem, jak i nieznajomymi. Patrick był także adiunktem chorób wewnętrznych na Uniwersytecie Medycznym Northeastern Ohio.

READ  Brazylia zgadza się na umowę o nadawanie na Bliski Wschód, Afrykę i Polskę

Uczęszczając do Allegheny College, Patrick poznał miłość swojego życia, Amy Capabianco. Została schwytana przez uroczą rudowłosą, która nie chciała uśpić szczura laboratoryjnego po wspólnym laboratorium psychologicznym. Pobrali się w jej rodzinnym mieście New Castle w Pensylwanii w 2001 roku i świętowali w gronie kuzynów, rodzeństwa, ciotek, wujków i dziadków.

Rodzina Pata była dla niego wszystkim. Pat i Amy powitali na świecie trzech wspaniałych synów: Luke’a, Maxa i Carsona (nazwanych na cześć ukochanej matki Amy, Carmie i siostry Allison), którzy naprawdę rozkwitli pod oddaną opieką rodziców. Martinucci uwielbiali podróżować ze swoimi dziećmi. Przez lata rodzina podróżowała po Stanach Zjednoczonych, na Karaibach i w Europie. Tego lata Pat był na tyle silny, że zabrał rodzinę na rejs po Morzu Śródziemnym, podczas którego odwiedzili Turcję, Grecję i Włochy. Pat lubił gotować posiłki dla swojej rodziny i łowić ryby z chłopcami. Jeszcze bardziej pasjonował się wysiłkami syna. Lubił patrzeć, jak jego syn Luke, z wykształcenia pianista klasyczny, występuje na koncertach i w domu. Był znany z tego, że był najgłośniejszym ojcem na meczach piłkarskich Maxa i Carsona i był skłonny wyjaśnić zasadę niestawienia się każdemu, kto chciał słuchać, w tym sędziom.

Pat przebywa teraz w objęciach Pana ze swoim ojcem, Artem. Jej teściową jest Karmi. Szwagierka Alison. babcia Marie Bruno z Tetuanu; Jego wujek Vinny Tetouan. Dziadek Vincent Tetouan. I moja droga kuzynka Paula Bruno Bixby.

Oprócz żony i dzieci pozostawia ukochaną matkę, Helen Ann; teść Mark Capabianco; brat Artie (i żona Deb); Siostra Tammy. siostrzenice Kelly Sue (i mąż Luke), Jessie (i mąż Joe), Morgan, Rhiannon i Tori; i jego siostrzeniec Sam (i jego narzeczona Addie), z których wszyscy naprawdę uwielbiają swojego „wujka Bajo”, a także niezliczonych kuzynów po obu stronach rodzin.

READ  Ankieta piłkarska Ohio AP PREP | Wiadomości, sport, praca

Znajomi mogą dzwonić od 14:00 do 18:00 w niedzielę 1 października 2023 r. do domu pogrzebowego Higgins-Reardon Funeral Home, 2726 Center Road (trasa 224), Polska. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w niedzielę o godzinie 17.30 w domu pogrzebowym. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 2 października 2023 r. o godz. 11.00 w kościele Świętej Rodziny, 2729 Center Road, Polska. Prosimy o spotkanie bezpośrednio pod kościołem.

Patrick był głęboko zaangażowany w edukację swoich dzieci. Zamiast kwiatów prosimy o rozważenie przekazania datku na rzecz fundacji edukacyjnej: Charles Schwab c/o Hill Barth & King, 6603 Summit Drive, Canfield, OH 44406, Do wiadomości: Josh Zarlenga.

(specjalne powiadomienie)