Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patrick Keelty został kiedyś przyłapany na robieniu „rekordu najwyższej prędkości” na drodze w Irlandii Północnej

Północnoirlandzki komik Patrick Keelty ujawnił, że posiada rekord najgorszego przestępstwa przekroczenia prędkości w Irlandii Północnej. Prezenter radiowy i telewizyjny przyznał, że został kiedyś przyłapany na jeździe z prędkością 132 mil na godzinę na drodze poza Belfastem.

The Co Down Funnyman podzielił się historią w podcaście Adrian Flux „paliwo wokół” Wyznał, że jest fanatykiem samochodów, ale przyznał, że czasami był bardzo winny z powodu ciężaru prawej stopy. Kielty został nagrany, gdy w latach 90. przekroczył limit prędkości prawie dwukrotnie przekraczając limit prędkości w Alfie Romeo GTV.

Przemawiając w podkaście, powiedział: „Skończyło się na tym, że złapałem najwyższą prędkość zarejestrowaną na drodze w Irlandii Północnej, która w tym momencie wynosiła, jak sądzę, 132 (mph). To musiało być 25 lat temu. Nadal jesteśmy mili jak mówienie przed zawieszeniem broni w Irlandii Północnej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Patrick Keelty o swoim powrocie do komedii i przyjmuje policzek Willa Smitha

„Jeśli chodzi o to, co trwało w sądzie, szybkość nie była”.

Kontynuował: „To był piękny letni wieczór. Było około ósmej, a na autostradzie nie było żadnego samochodu. Wyszedłem z Belfastu, wyszedłem z tego zakrętu i nic nie było”.

„Było prosto z przodu i ciągle stawiałem stopy w dół. Tak naprawdę nie wiedziałem, jak szybki jest samochód i nagle spojrzałem i poszedłem” fajnie, fajnie. Za mną był samochód, a ja ” myśląc, co w tym jest? Musi chcieć się ścigać.

„To okazało się być nieoznakowanym radiowozem. Pomysł głupoty, nowego samochodu i prędkości; było tak fajnie, że po prostu zniknęło z ksiąg. Nauczyli się chłopcy, nauczyli się”.

Ojciec dwójki dzieci i mąż, Cat Deeley, słynęli z ucieczki przed zakazem prowadzenia pojazdów w 2008 roku, mimo że w Szkocji osiągnęli prędkość ponad 100 mil na godzinę.

Przeczytaj następujące:

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, odwiedź stronę główną Belfast Live tutaj. Aby zapisać się do naszego bezpłatnego biuletynu, zobacz tutaj.

READ  Dakota Johnson i Jamie Dornan spotykają się na pięćdziesięciu uroczych twarzach