Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patrick F. Carney 1939-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Patrick F. Carney 1939-2022 | Wiadomości, sport, praca

Polska – Patrick F. Carney z Polski, 82 lata, zmarł we wtorek 1 listopada 2022 r.

Urodził się 15 listopada 1939 roku dla rodziców Patricka i Rose Carney w Campbell. Patrick dorastał w Campbell i ukończył Campbell Memorial High School.

Wkrótce po ukończeniu studiów Patrick przeniósł się do Kalifornii, gdzie mieszkał i pracował przez kilka lat. Po powrocie do Youngstown Patrick przyjął stanowisko w General Motors w Lordstown. Po ponad 30 latach oddanej pracy jako szlifierka narzędzi i frezów w firmie Fisher Body Factory, Patrick przeszedł na emeryturę.

W wolnym czasie i po przejściu na emeryturę Patrick zajmował się stolarstwem. Większość wieczorów i weekendów można go spotkać w swoim garażu lub w tartaku, projektując i wykonując piękne, ręcznie robione przedmioty dla rodziny i przyjaciół.

Patrick nigdy nie spotkał nieznajomego i był kochany przez wszystkich, którzy go znali.

Patrick zostanie zapamiętany jako oddany mąż, kochanek, ojciec i przyjaciel, ze względu na jego sarkastyczne poczucie humoru i nienasyconą chęć do nauki.

Patrick przeżył ponad 40 lat z żoną Dianą Carney; dzieci, Diana Kaufman (Brad Kaufman) ze Swickley w Pensylwanii i Kathryn Carney z Orlando na Florydzie; Pasierbowie, Dawn Blair z North Myrtle Beach, Karolina Południowa i James James z Neapolu, Floryda; wnuki, Tyler Burton, Austin Blair, Samantha Blair, Nicholas Eichner, John Eichner i Roman Eichner; i siostra Dorothy Flack z Canfield.

Oprócz rodziców śmierć Patricka poprzedziły jego dwie siostry, Rosemary Vanderpool i Mary Ann Witke. i córka Kristen Eichner.

Rodzina Patryka składa serdeczne podziękowania pracownikom The Inn at Poland Way and Traditions Health and Hospicjum.

Rodzina Patricka przywita przyjaciół od 10 do 11:45 w sobotę 5 listopada 2022 r. w Cunningham Baker Funeral Home w Polsce. Nabożeństwo świętujące życie Patryka odbędzie się w sobotę w południe w domu pogrzebowym.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sporty

(uwaga specjalna)