Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patricia Ann Greste, Polska, Ohio nekrolog

POLSKA, Ohio (@MyValleyTributes) — Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci 71-letniej Patricii Ann Patron Greste z Mercy Health-St. Elizabeth Boardman Hospital w sobotę 4 marca 2023 r. z mężem Samem u boku.

Pat urodził się 18 maja 1951 roku w Youngstown w stanie Ohio w rodzinie kochających rodziców, Ralpha i Eleanor (Napolitano) Patroni. Ścisła, wielopokoleniowa rodzina i rozkwit przyjaźni na całe życie prowadzą do spełnionego i satysfakcjonującego dzieciństwa.

Pat była dumnym absolwentem Woodrow Wilson High School w 1969 roku. Była członkiem-założycielem komitetu łączenia klas iz radością uczestniczyła w ostatnim spotkaniu grupy w grudniu.

Poznała miłość swojego życia, Samuela „Sama” Grista, pracując razem w markecie w 1970 roku. Pobrali się 21 sierpnia 1971 roku. Ich śluby zostały dotrzymane z największą powagą, aby uczcić 51 lat miłości, o której niewielu mogło sobie wyobrazić . może istnieć. Z dumą wydali na świat swoją córkę Marcy i syna Craiga.

Przez lata Pat pracowała w handlu detalicznym w niepełnym wymiarze godzin, w tym w Frattaroli’s Sparkle i The Flower Boutique, którego właścicielem jest jedna z jej najlepszych przyjaciółek, Darlene, obie w Struthers.

Mimo to jej najbardziej cenioną pracą było bycie matką. Planowanie wspaniałych posiłków, bycie „Drużynową Mamą” dla licznych drużyn sportowych dzieci oraz inicjowanie rodzinnych wakacji „Griswoldów” było corocznym wydarzeniem. W późniejszym życiu cieszyła się każdą chwilą spędzoną z wnukami.

Była zapaloną miłośniczką zwierząt, przez lata posiadała wiele cennych szczeniąt. Muzyka była integralną częścią jej obecności na wielu koncertach, a śpiew i taniec były częścią jej duszy. Kontynuowała tradycję wypieków słynących z ciastek neapolitanek. Zwłaszcza w późniejszych latach oglądała wszystkie mecze Tribe, Cavs i Browns, jakie mogła, zna wszystkich graczy i ma swojego „ulubionego” w każdym sezonie.

Podczas gdy jej ostatnie lata były nękane wieloma problemami zdrowotnymi, walczyła z wytrwałością, wdziękiem i pokorą. Ostatnio przezwyciężyła problemy, które uniemożliwiły jej mieszkanie w domu przez 18 miesięcy, co jest osiągnięciem, ale bez wiary w Boga, a to nigdy by się nie wydarzyło, była bardzo silna i wyjątkowa. Specjalne podziękowania należą się również personelowi Masternick Memorial, który tak dobrze się nią opiekował w tym czasie i nigdy jej nie poddał.

READ  Darts World Cup 2021: wyniki, remis, terminarz | strzały wiadomości

Jej rodzice poprzedzili ją śmiercią; jej mąż, Frances i Minnie (Thel) Greste; Kuzyn Carol Barbato. szwagierka Mary Lou Splitter; szwagier i szwagierka, Larry i Beryl Greste; Niezliczone ciotki, wujkowie i kuzyni.

Pat pozostawił jej mąż, Sam; syn Craig Greste (Melissa Allen) z Polski, Ohio; Córka Marcy Calvert (Gary) i dwoje wnucząt, William i Delaney, pochodzą z Liberty Township w stanie Ohio.

Rodzina Pata przyjmie kondolencje podczas wizyty, która odbędzie się w Cunningham Baker Funeral Home, 270 North Main Street Poland, w piątek 8 marca 2023 r. w godzinach 16:00-19:00 oraz w sobotę 11 marca 2023 r. w godzinach 9:00 -9:30 w Pat House ukojenie. Nabożeństwo odbędzie się w sobotę 11 marca 2023 r. o godzinie 9:30 w domu pogrzebowym, a następnie chrześcijańska msza pogrzebowa o godzinie 10:00 w kościele Świętej Rodziny, 2729 Centre Road w Polsce z ks. Martinem Seloczem. Oficjalny JCL.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o daninę materialną w postaci datków na ulubioną cele charytatywną darczyńcy. Pat była tak troskliwą i troskliwą osobą, a danie jej kogoś uszczęśliwiłoby ją.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Pata.

Tribute TV zostanie wyemitowany w środę, 8 marca o następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.