Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patricia A. Hinton 1959-2021 | Wiadomości, sport, praca

Howland – Patricia A. „Trich” Boldt Hinton, lat 61, zmarł w pokoju ze swoją kochającą rodziną u boku o godzinie 1:42 w poniedziałek, 6 grudnia 2021 r., w szpitalu St. Elizabeth Boardman.

Trish urodziła się 30 grudnia 1959 roku w Youngstown, była córką Williama Earnesta i Joeya Greena Boldta, Jr., a w 1977 ukończyła szkołę średnią Austintown Fitch. Przez ostatnie 20 lat Trish była asystentem nauczyciela w Szkole Podstawowej K-2 Nile. Dotknęła i wpłynęła na życie setek uczniów w całej społeczności Nilein.

Trish była bezinteresowną wojowniczką, która uwielbiała przebywać z rodziną, spędzać z nimi czas na piknikach, świątecznych spotkaniach lub oglądać swojego wnuka Logana podczas meczów piłki nożnej lub piłki nożnej. Lubiła pracować na podwórku, opiekować się zwierzętami i urządzać swój dom, zwłaszcza w okresie świątecznym. Trish i Rob są fanami Cleveland Browns, Indians i Cavaliers, a jako posiadacze karnetów sezonowych uczestniczyli w wielu meczach z przyjaciółmi.

Trish pozostawił jej mąż, Robert J. Hinton, którego poślubiła 18 sierpnia 1984; córka Lindsey (Chase Behnke) Hinton z Cortland; syn Tylera (Adam Cash) Hinton z Cortland; wnuk Logan Behnke; Matka Joy urodziła się w Austin Town; Siostra Pamela (Leonard DiCarlo) Morgan z Boardman; i jego brat William „Doug” Lisa Bora urodziła się w Polsce.

Jej ojciec poprzedził ją śmiercią.

Godziny połączeń będą od 16 do 19 w czwartek, 9 grudnia 2021 r., w Domu Pogrzebowym Holeton-Yuhasz, The Niles. Pogrzeb odbędzie się w piątek 10 grudnia 2021 r. o godz. 10:30 w domu pogrzebowym, do którego rodzina i przyjaciele również mogą zadzwonić na godzinę przed nabożeństwem. Wielebny Roy Mac z Grace Fellowship Church, Niles przejmie przewodnictwo. Grób będzie na cmentarzu Greenhaven.

Odwiedź stronę holetonyuhasz.com, aby obejrzeć ten hołd i podzielić się kondolencjami z rodziną.

(uwaga specjalna)