Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Patricia A. Alessi 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – Patricia Ann Alessi, lat 85, zmarła spokojnie w środę, 11 sierpnia 2021 roku, w The Inn at Poland Way.

Patricia, lepiej znana przez rodzinę i przyjaciół jako Patty, urodziła się 16 października 1935 roku w Youngstown jako córka zmarłej Lucille i Johna Skinnera.

Patti ukończyła Letoonia High School w 1953 roku. Poślubiła Josepha Alessi Jr. 6 września 1954 roku w kościele św. Patryka w Letonia. Razem wychowali czworo dzieci: Christinę, Sandrę, Lisę i Josepha w swoim domu w Youngstown.

Patti przez całe życie była bardzo zaangażowana w swoją społeczność. Przez lata Patty zajmowała stanowiska dyrektora Urzędu ds. Jakości Powietrza w stanie Ohio, dyrektora okręgowego Piątego Okręgu w Youngstown oraz dyrektora Komisji Bicentennialnej w Youngstown.

Patty przez 62 lata była parafianką i wolontariuszką w kościele St Christine’s w Youngstown. Założyła komitet żałobny i komitet powitalny oraz pełniła funkcję koordynatora ślubu. Pracowała również w radzie parafialnej i była znana jako „Pizza Mama”.

Patty od najmłodszych lat była zagorzałą fanką New York Yankees. Jej pasja była tak wielka, że ​​lokalne stacje radiowe w rejonie Youngstown nadały jej przydomek „Yankee Patty” i zebrały wiele jankeskich akcesoriów, w tym pamiątki podpisane przez legendarnego jankeskiego piłkarza Joe Dimaggio.

Przez całe życie Patti kochała i ceniła czas spędzony z rodziną. Zajmowała szczególne miejsce w swoim sercu dla swoich 12 wnucząt: Alison, Rachel, Chad, Lindsey, David, Devin, Mark, Joseph, Julia, Jenna, Nathan i Joshua; Podobnie jak jej wnuczka Natalie. Była znana przez rodzinę jako „Niania”, a jej największe poczucie dumy pochodziło z pozycji, jaką zajmowała jako Niania w rodzinie Alessi.

Patti pozostawił jej mąż, 67-letni Joseph Alessi Jr. Ocalała także jej siostra, Victoria Moore z Boardman i Terry Scullion ze Wschodniej Palestyny.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 10 rano do południa w sobotę 14 sierpnia 2021 r. pod adresem Vaschak-Kirila Funeral Home, 3100 Canfield Road, Youngstown, OH 44511. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się o 12:30 w St. Wielebny Jerick.

READ  Republikanie przejmują ogromne przewodnictwo w zbiórce funduszy kampanii Mahoning Valley | Wiadomości, sport, praca

Pogrzeb odbędzie się w Saint Christine Center.

Rodzina pragnie podziękować The Inn at Christine Valley, The Inn at Poland Way oraz Hospicjum Crossroads za miłość, opiekę i wsparcie, jakim obdarzyli Patricię i jej rodzinę.

Aby zobaczyć ten nekrolog lub przesłać rodzinie kondolencje, odwiedź stronę www.vaschak-kirilafh.com.

(uwaga specjalna)