Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Patchworkowe” paznokcie Taylor Swift są idealne na jej erę koncertową

„Patchworkowe” paznokcie Taylor Swift są idealne na jej erę koncertową

Nareszcie nadszedł czas, przyjaciele Swifties: główna trasa Eras Tour Taylor Swift oficjalnie rozpoczyna się *dzisiaj*. północ Wokalistka podzieliła się na Instagramie zakulisowymi momentami z próby. (Czy ktoś jeszcze jest doskonałym RN?)

Z kolażem trafnie opatrzonym podpisem „W czasach nowożytnych. 💅”, Swift podzieliła się wieloma niewidzianymi zdjęciami, drażniąc głębię emocji, które będą towarzyszyły jej nadchodzącym występom. I chociaż jej lista utworów pozostała mamą — z pewnością zawiera niektóre z nowsze piosenki północa także kilka ulubieńców fanów z wcześniejszych nagrań (oczywiście w wersji Taylora).

A co z jej paznokciami inspirowanymi Eras Tour? Dopasowany do fantazyjnie patchworkowego kombinezonu fajnej dziewczyny, jej manicure ma podobny patchworkowy charakter. Od czarnej czerni na kciuku po żywy różowy lakier do paznokci, który emanuje wielkimi „kochankowymi” wibracjami (oczywiście z małymi klejnotami w kształcie serca), a na lewej ręce kolorowe lakiery inspirowane Skittle w błyszczących odcieniach turkusu, czerwieni, złota i nie tylko — jej grzywa prawdopodobnie odzwierciedla energię i estetykę *każdego* albumu, jaki kiedykolwiek został wydany.

Swift jest znana z tego, że dobrze karmi swoich fanów — i jakby zdjęcia BTS nie były wystarczające, przypadkowo zdecydowała się wrzucić cztery wcześniej niepublikowane piosenki w środku nocy (i są już oficjalnie dostępne): Eye’s Open (wersja Taylora) , „Safe & Sound” (wersja Taylora). ), „Gdyby to był film (wersja Taylora)” i „Wszystkie dziewczyny, które kochałem”. A fani OG mogą pamiętać dwa pierwsze utwory nagrane oryginalnie na potrzeby filmu z 2012 roku igrzyska śmierci.

Dla tych, którzy mają szczęście zdobyć bilety lub nie, manicure inspirowany Irą jest *zawsze* wyborem. Połącz swoje ulubione kolory lakierów do paznokci, aby odtworzyć podobny patchworkowy manicure dla Swift — lub sprawdź pomysły na zdobienia paznokci inspirowane każdym z nich na północ. Nie ma za co.

READ  Recenzja IMAX Black Widow — koncentracja na rozrywce